Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Abych řekl pravdu, tak je to snad poprvé, kdy cítím opravdovou potřebu nějakému tvůrci programu zaslat zaslouženou odměnu.
    Na PDA jsem přešel z PALMa a první co jsem skutečně postrádal byl prográmek tohoto ražení. Když jsem ho našel, navíc český a ke všemu naprosto skvělýýýýýýý, byl jsem blahem bez sebe.
    Jen malinká věc by mě ještě potěšila - dozvědět se o narozeninách alespoň den dva dopředu. To abych vždycky stihnul koupit dárek ...

Ještě jednou díky za skvělý program.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Abych řekl pravdu, tak je to snad poprvé, kdy cítím opravdovou potřebu nějakému tvůrci programu zaslat zaslouženou odměnu.
    Na PDA jsem přešel z PALMa a první co jsem skutečně postrádal byl prográmek tohoto ražení. Když jsem ho našel, navíc český a ke všemu naprosto skvělýýýýýýý, byl jsem blahem bez sebe.
    Jen malinká věc by mě ještě potěšila - dozvědět se o narozeninách alespoň den dva dopředu. To abych vždycky stihnul koupit dárek ...

Ještě jednou díky za skvělý program.
    Poslední dva dny se v jednom kuse červenám ops: Moc mě těší, že se program lidem líbí a že jim aspoň trochu usnadňuje každodenní starosti. Za to Vám (a vlastně i vám) strašně moc děkuju. Zahřeje to a náležitě ocení veškerou práci a čas, který se na to musí vynaložit...

K tomu dopřednějšímu upozorňování na narozeniny:
    A stačilo by Vám, kdybych tam dodělal stejný přehled jako pro svátky?

Michal S.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pocket NDays
    Od Pavel Koza v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 242
    Poslední příspěvek: 17-01-2010, 15:18
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2006, 12:50
  3. Pocket NDays
    Od marcam v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1