Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 17 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 243

Téma: Pocket NDays

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ten e-mail by nebyl spatna vec, ovsem aby se opravdu menil text podle svatku/narozenin toho cloveka - aby kdyz ma svatek Martin nepsal Eve, ke svatku nepral vse nejlepsi k narozeninam apod. A ten ukol - jako ze se mi vytvori ukol ze mam koupit darek?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Hmmm ... tak něco s tím provedem. Možná by i ta SMS šla ... Ještě si to nechám projít hlavou A co se toho úkolu týká - znám sám sebe a při dopředném upozorňování si to zaznamenat jako nápad např....
    Jak říkám ... uvidíme

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Mě se ten nápad s úkolem líbí, taky se znám (koupit květiny :!: )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od váňa
    Mě se ten nápad s úkolem líbí, taky se znám (koupit květiny :!: )

A co přehledy a export? Alles in Ordnung? Se mi nechtělo opravovat jenom tu jednu chybu a tak jsem si jen tak zhotovil exporty s přehledama. To je tak, když se někdo po nocích nudí a nemůže spát

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

A co přehledy a export? Alles in Ordnung? Se mi nechtělo opravovat jenom tu jednu chybu a tak jsem si jen tak zhotovil exporty s přehledama. To je tak, když se někdo po nocích nudí a nemůže spát
    Špica...........:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Nemohla by být ikonka "S" a "N" v den oslavy červená nebo ještě lépe blikat ?
    Já jí tam chci, prosíííím, haůůůů.

Proste někdo se mnou ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

A ktera ikonka? Ta na Today obrazovce? Nejak nerozumim ... za jakych podminek by mela blikat ci menit barvu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    A ktera ikonka? Ta na Today obrazovce? Nejak nerozumim ... za jakych podminek by mela blikat ci menit barvu?
    Nóó ta kulatá s označením "S" a "N" na obrazovce dnes. A blikat by mohla v den oslavy tj. když v ten den má někdo narozeniny nebo svátek.

Nebo je to blbý ? :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

No od toho jsou tam podle mě ta čísla Takhle člověk vidí, kdo má a kdo nemá ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No od toho jsou tam podle mě ta čísla Takhle člověk vidí, kdo má a kdo nemá ...
    Je mi to jasný, je mi i jasný, že já nemám.
    Myslel jsem to jako takovou třešínku na dort, když už skoro není co zlepšovat ...

Ale už mlčím a s tou neblikající ikonkou se snad nějak naučím žít.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

K dokonalosti tomu chybi jeste moznost objednat kvetiny ci darek pres Internet, prirazovani fotek k uzivatelum a podobne velmi dulezite veci :no:

Ne, samozrejme si delam legraci, je to jedna z nejlepsich aplikaci co mam na svem DataPhone a myslim ze k dokonalosti ji uz nic nechybi :!: :!: :!:
    :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Vážení hodil by se někomu z vás do NDays do přehledů doplněk automatického vytvoření e-mailu z vámi vytvořené šablony? Popř. vytvoření úkolu pro vybranou osobu(osoby) (např. koupit jí housle )? Tak nějak uvažuju co s tím dál
    Díky moc...
    Co s tím dál ?
    Přeložit do angličtiny, němčiny a turečtiny, dát to na http://www.handango.com - 19$/ks.
    Dát výpověď v práci, odjet na Havaj a nechat si posílat registrační poplatky do tamního bankomatu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Proc mi to pri instalaci z PC, klinknuti na setup rika, ze to neni platna aplikace WIN 32. Mam MDA pripojene v kolibce, predtim mi to tak instalovat slo ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Vážení hodil by se někomu z vás do NDays do přehledů doplněk automatického vytvoření e-mailu z vámi vytvořené šablony? Popř. vytvoření úkolu pro vybranou osobu(osoby) (např. koupit jí housle )? Tak nějak uvažuju co s tím dál
    Díky moc...
    Co s tím dál ?
    Přeložit do angličtiny, němčiny a turečtiny, dát to na http://www.handango.com - 19$/ks.
    Dát výpověď v práci, odjet na Havaj a nechat si posílat registrační poplatky do tamního bankomatu.
    Tak se mi zda ze si pletes eXedena s nekym ze Slunecneho SW?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Díky moc...
    Co s tím dál ?
    Tak se mi zda ze si pletes eXedena s nekym ze Slunecneho SW?
    Omlouvam se Programatori v SS tvori pomerne kvalitni aplikace a jejich cena byva i rozumna

Strana 2 z 17 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2006, 13:50
  2. Pocket NDays
    Od marcam v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-07-2006, 13:52
  3. Pocket NDays
    Od Salvador v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-11-2005, 19:29
  4. Ndays - problém s překreslováním
    Od Tomáš Juranka v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 17:02
  5. To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...
    Od jiri.cech v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2004, 09:40