Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 17 PrvníPrvní ... 51314151617 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 243

Téma: Pocket NDays

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Njo, vyckejte, snad uz se pracuje na nahrade...
    A ja to nepisu, pouze jsem navrhl funkce toho Today pluginu...
    Mě David říkal, že jsi si tam vymyslel spoustu ......(funkcí), takže je to práce na plný úvazek pro 3 programátory na půl roku. A David je sám a nedělá to na plný úvazek.

Netrpělvým mohu doporučit k vyzkoušení Sunnydays od Sunnysoft (jde i pod WM 5) nebo Svatky (ale ten také neupozorňuje). Poslední možností je vyexportovat data z NDays do Outlooku a mít to jako událost v kalendáři. Připomenutí bych si dal jen VIP lidí (anglická královna, Jára Cimrman, Maxipes Fík, George P+rou Back...).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, vymyslel, ale on je chlapec sikovna, takze on to zvladne...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Pracuje se na tom asi takovym zpusobem, ze promyslim tu beecherovu zrudu a postupne velice pomalu pripravuju jeji casti k finalnimu slepeni (zatim toho neni vic jak 10%).

Svatky samotny (coz je jedna z casti zrudy) bych asi nekdy chtel zacit psat, ovsem problem je v tom, ze:
    a) neni cas na dalsi novy projekt takoveho rozmeru
    b) volneho casu na vyvoj bude v blizke budoucnosti (min 2 roky) o dost min
    c) udrzba stavajicich projektu mi bere dost casu
    d) chybi patricna motivace (nejak zvlast mi to nechybi, tak se mi to nechce psat)
    e) napsat ekvivalent NDays neni zalezitost jednoho vecera (mnozstvi featur) - sam eXeden to vyvijel asi taky celkem dlouho
    f) kdyz uz bude volnej cas, mam v zaloze pro me zajimavejsi veci, co bych programoval radeji (souvisi s bodem d)

Takze budoucnost alternativny k NDays je dost nejista a rozhodne to nezacnu psat driv nez pristi rok. A kdyz, tak vezmu jadro Birthdays a bude se to chovat podobne.

Zdenek: zapomel jsi do VIP dat Ferdu mravence a brouka Pytlika :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Hm. Takže podle toho co tu čtu to vypadá, že svátky pro WM2005 jsou v nedohlednu.
    Průchodnější varianta je asi žadonit u SUNNYSOFT, aby trochu oprášili jejich odnož Pocket Ndays - SUNNYDAYS.
    Protože je ale program u Sunnysoft coby freeware, šlo by to asi ztuha.
    Stačilo by přeci -
    1/ Umožnit funkci pod WM2005.
    2/ Připrogramovat možnost připomínání na alespoň 1-2 dny dopředu.
    Žádné nové funkce nejsou potřeba, osobně nemám rád uzlepšované programy do nepoužitelna. viz. například ACDSee a jemu podobní.

Registrace
    Mar 2004

Vždyť Sunnydays jsou i pro WM 5 - viz.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No právě že moc ne. I vy to v příspěvku z 11. srpna 2006 zmiňujete -
    <font color=blue>NDays sice na WM 5.0 fungují, ale připomínají pouze tak, že svátek zobrazí, tak jako každý den, na today. Připomenutí vyskočením okna nebo alarmem mi na WM 5.0 nefungoval. Je to tím, že není autorem pro tento OS upravený. </font>
    Navíc se písmo nemění dle systémového nastavení a nejde nastavit připomenutí dopředu. V den svátku/narozenin už je to trochu pozdě ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ale Sunnydays byly pro WM5 opraveny, pokud se nepletu...

Registrace
    Mar 2004

NDays a Sunnydays není jedno a totéž.

Nebude lepší to nainstalovat a vyzkoušet???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Nefunkčnost NDays i Sunnydays na WM2005 byla poslední velkou kapkou, která mě cca před půl rokem donutila vrátit se zpět k WM2003SE.
    Zkusit to tedy bohužel nemohu ...
    Nic to ale nemění na tom, že ani jeden z programů neumí ve WM2005 připomínat dopředu a nelze měnit velikost písma na Today.

Nepřestávám se divit, že v přehršli programů pro PDA neexistuje adekvátní náhrada. Vždyť snad kromě sirotků nemajíce nikoho to snad využije úplně každý !

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja ne, ja mam narozeniny a vyroci zadane na Exchange serveru a neresim to, Nokia se pripomene, stejne jako to delalo PDA...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No jo ale tvoje konstalace nevyhovuje každému.

1/ Exchange2003 bych měl, bez něj ani ránu.
    2/ Každému kontaktu dohledávat v kalendáři svátek a psát ho do kolonky výročí se mi fakt nechce.
    3/ Synchronizovat, dobíjet a tahat sebou dvě zařízení (PDA, NOKIA), se mi tuplem nechce - jsem již až příliš rozmazlen mým MDAII.

To už jsme asi ale mimo rámec diskuze, smažte mě raději dřív než dostanu vynadáno...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Svatky resim jenom u tech lidi, co chci, kazdemu stejne negratuluji. Tak jako nemam u kazdeho narozeniny. A pokud byste me mel v kontaktech, myslite, ze byste mi mel blahoprat k svatku? No tak...

A kdo rika, ze nosim dve zarizeni?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kua noha - to snad neni mozny : Tohle je ale absolutne OFFTOPIC :!: :!: :!: Koho ty kecy, ze nejaka Nokia umi to a ono zajimaji? Tenhle topic se jmenuje: Pocket NDays a vsechny pouze zajima jeho PLNA nahrada/zprovozneni pod WM5 - co je na tom tak nepochopitelneho? Pouze chceme to, co nam pod WM <= WM2k3SE fungovalo BEZPROBLEMU a nejaka Nokia je mi ale NAPROSTO ukradena... (a krome toho to reseni co pises - to je jak kdybych si natahl budik a k posteli si dal cedulku: "zkontrolovat v tistenem kalendari, zda-li dneska nema nekdo ze znamych svatek a pote kouknout do poznamkoveho bloku, zda-li nema nekdo narozeniny " - ovsem tohle jsou PDA - ta by to prave mela vyresit ZA ME!)
    Teda - me tady jeste nekdo bude rikat, ze jsem flamewarista - ano - jsem - priznavam, ale ani z poloviny takovej, jako beecher.... : (beechere - promin, ze se do tebe tak navazim, vazim si te, ale zda se mi, ze se obcas nechavas moc unest a krome toho posledni dobou od tebe slychavam jenom slova "Nokia" nebo "Exchange" - jiste - jsou to jiste uzitecne veci, ale ne kazdemu vyhovuje prave takove reseni, jako tobe...

Tak a ted bych prosil vymazat polovinu tehle diskuze a samozrejme i tenhle muj prispevek. Dekuji za pochopeni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. A cetl jsi, ze jsem navrhoval pouziti Sunnydays, ktere pokud je mi znamo, tak pod WM5 funguji?
    2. A pokud nefunguje ani jedno, ze je mozne zapsat svatky do polozky Vyroci u kontaktu?
    3. Jakou cedulku? Ja mam nastavene u svatku a narozenin upozorneni 3 dny dopredu a zadnou cedulku si nikde nikam davat nemusim. A to s tou Nokii je o tom, ze i pri zmene platformy funguje vse, jak ma, a nemusim nic shanet. Udelam u nove zalozeneho kontaktu nastaveni jednou (coz netrva dele jak minutu) a nemusim se po nicem pidit, pouziva to mechanizmu kalendare a funguje to multiplatforme, dokonce.

Bohuzel s lenosti uzivatelu opravdu nic neudelam.

Kato, vzpamatuj se... :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Bohuzel s lenosti uzivatelu opravdu nic neudelam.
    mno u deseti kontatku je to lenost, pri poctu 800 je to o necem jinem ...

Strana 15 z 17 PrvníPrvní ... 51314151617 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-12-2006, 12:50
  2. Pocket NDays
    Od marcam v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-07-2006, 12:52
  3. Pocket NDays
    Od Salvador v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-11-2005, 18:29
  4. Ndays - problém s překreslováním
    Od Tomáš Juranka v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 16:02
  5. To je škoda že programujete NDays jen pro radost ...
    Od jiri.cech v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2004, 08:40