Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

české znaky na iPaqu

ok2shi (98)|27.1.2004 11:22
Na svém iPaqu s WM2003 jsem provedl hardreset a znovu nainstaloval vše, co tam bylo dříve. Když ale z desktopu přesunu textové soubory, vždy se mi na iPaqu zobrazí ve fontu Bookdings. Při výběru textu a jeho převodu ať do Tahomy, nebo CorinTeeling se následně text zobrazí správně. Já jej uložím, pak znovu otevřu a už se mi většina nabodeníček ztratí. Co s tím?. Koupil jsem si program Westtek CelarVue Document, který ale tím pádem v češtině také netiskne. Kdo poradí jak správně provést (nebo neprovést) konverzi textů z PC do PocketPC, správně ihned zobrazit a udržet češtinu?

P.S. Před hardresetem mi nějakým záhadným způsobem vše pod dlouhém úsilí fungovalo tak, že jsem na Desktopu dokument uložil v .rtf, pak bez konverze přesunul na PocketPC, ten jej zobrazil správně a Westtek správně vytiskl(umožňuje totiž tisk jen .doc a .rtf). Nyní to nefunguje !!!!

Děkuji za rady.
Ivo
Pavel Koza (4761)|27.1.2004 11:32
Myslim, ze nic nezkazite, kdyz presunete casto pouzivane fonty na desktopu i na PDA do slozky \Windows\Fonts. Pote udelejte soft reset a zkuste.
Paullus_ce4you (400)|27.1.2004 11:47
Už se tady tento problém řešil podrobně na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1789.
ok2shi (98)|27.1.2004 11:59
[QUOTE="Pavel Koza"]Myslim, ze nic nezkazite, kdyz presunete casto pouzivane fonty na desktopu i na PDA do slozky \Windows\Fonts. Pote udelejte soft reset a zkuste.[/QUOTE]

Děkuji, funguje to. Přesunul jsem Times Roman, pro jistotu i Arial a všechno se zobrazuje tak jak má. (jen ta velikost fontů z desktopu - cca 600kB)
Ivo