Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem pri prehrani firmware

martan_ce4you (1)|26.1.2004 18:57
Mam problem s mym loox 600. Prehraval jsem firmware na looxe a vse bylo v poradku az do okamziku, kdy mi rekl, ze je prehrany a ze ho mam resetovat. Kdyz jsem provedl reset, uz nenabootoval a pri pokusu o znovunahrani firmware pocitac zahlasi, ze nemuze vycist data z looxe a abych to zkusil znovu. Pravdepodobne se porusil bootloadre. Neporadite mi nekdo, co s tim?
Milan Švec (938)|26.1.2004 21:40
K obnovení chodu LOOXe obvykle pomůže zopakování update příslušné poslední funkční verze operačního systému, tj. v uvedeném případě pravděpodobně v. 202. Všechny starší verze OS jsou stále ke stažení.
Revize operačního systému v. 427 smí být u LOOXe 600 použita pouze pro předtím provedený update v. 402, který je nutno zakoupit. Jak a kde, je tu už v několika fórech uvedeno.
Update operačního systému (Flash update v. 202 pro PPC2002, v. 402 a 427 pro WM 2003) není totéž, co firmware update (v. 1a15, 1a16 a poslední 1a18). S bootloaderem by neměly být potíže.
Pavel Koza (4761)|27.1.2004 08:13
Nevite, ma LOOX nejaky servisni mod? Neco jako ma iPAQ? Mne se jednou iPAQ uplne kousnul (po resetu svitila jen bila obrazovka), klasicke preflashovani nepomohlo, po uvedeni do servisniho rezimu jsem jej vsak preflashoval bez problemu. Tak jestli by to na LOOXu nefungovalo nejak podobne...:?: