Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou klavesnici k IPAQU?

Pc-romeo (2)|26.1.2004 16:20
Mam I/AQ 5515 a chtel bych si k nemu koupit kalvesnici, nalezl jsem treba tohle, ta by mi asi vyhovovala, ale bohuzel neni qwertz. :? Mozna by se dala koupit original u hp, ale prijde mi zbytecne davat za ni pres 3,500 (na te strance, kterou zminuji je to absolutne NEJVYHODNEJSI nabidka...), to ze neni qwertz bych prekousnul, ale horsi je, ze je neposilaj do CR... :evil: Poradite mi nekdo tedy kvalitni klavesnici s prijatelnou cenou, skladnou a qwertz? Pripadne i s odkazy, dekuji... ;)
lucifer66 (55)|21.4.2004 21:40
chcel by som sa spytat aka klavesnica sa da pripojit k ppc(mam acern10) a v akej cenovej hladina sa pohybuju
dakujem:$:
Frankie_ce4you (103)|21.4.2004 22:23
[QUOTE="Pc-romeo"]Mam I/AQ 5515 a chtel bych si k nemu koupit kalvesnici, nalezl jsem treba tohle, ta by mi asi vyhovovala, ale bohuzel neni qwertz. :? Mozna by se dala koupit original u hp, ale prijde mi zbytecne davat za ni pres 3,500 (na te strance, kterou zminuji je to absolutne NEJVYHODNEJSI nabidka...), to ze neni qwertz bych prekousnul, ale horsi je, ze je neposilaj do CR... :evil: Poradite mi nekdo tedy kvalitni klavesnici s prijatelnou cenou, skladnou a qwertz? Pripadne i s odkazy, dekuji... ;) [/QUOTE]
Zkus mrknout na Sunnysoft
r.h (85)|21.4.2004 23:46
Mám přesně zmiňovanou klávesnici "Foldable keyboard" a používám CZ LEgn a tam tuším jde prepnout aby tato klávesnice byla QWERTZ.
MaxD (33)|31.5.2004 12:33
Chtěl bych se zeptat. Mám originál klávesnici Foldable keyboard od HP pro iPaq 3870. Zajímalo by mě, zda bude fungovat s nějakým novým typem.

Děkuji,
Pavel Koza (4761)|31.5.2004 13:14
[QUOTE="MaxD"]Chtěl bych se zeptat. Mám originál klávesnici Foldable keyboard od HP pro iPaq 3870. Zajímalo by mě, zda bude fungovat s nějakým novým typem.[/QUOTE]

Mam tu samou, a krome rady h1900, ktera ma konektor otoceny o 180°, funguje zatim na uplne vsechn novych iPAQ zarizenich.
jeenik_ce4you (375)|4.8.2004 20:39
A jakou zvolit klávesnici pokud chci bluetooth či IR připojení? Má někdo zkušenosti? Potřebuji konkrétně klávesnici k iPAQ 2210.
Commando_ce4you (121)|13.9.2004 15:10
Zdravím,
právě dnes mi přišla SnapNType bezdrátová IR klávesnice (universal wireless infrared keyboard) a další věci z UK www.proporta.com (cca 1500,- Kč)
Teď si s ní hraju a jsem spokojen - skladná, lehká, bezproblémová instalace, dobře se s ní píše!!!

Doporučuji.

- kompatibilita s vaším zařízením se dá zjistit na www.tt-tec.com