Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Datum a čas v liště

pelopones (95)|25.1.2004 20:11
Při testování Battery Packu jsem narazil na příjemnou drobnůstku. Tou je možnost zobrazit v horní liště Dnes nad sebou datum i čas. Nemusí se tak obsazovat cenný řádek v ploše Dnes pro zobrazení Datum. Existuje nějaká utilitka, která umožňuje toto zobrazení bez nutnosti mít nainstalovaný Battery Pack.
Díky za odpovědi.
NUNY
taja_ce4you (127)|25.1.2004 22:09
Součástí freeware PocketRegs je i XTweaks. Tam je to nožný nastavit
jt
Milan Švec (938)|25.1.2004 23:02
Řešení poskytuje i s možností výběru umístění v horní liště, formátu, akce po klinutí, kliknutí a držení a skinu (a spousty dalších užitečných možností) zdarma WisBar Advance 1.2.2.1, v dalších příspěvcích už mnohokrát jeho uživateli doporučený.
pelopones (95)|25.1.2004 23:19
O možnosti zobrazit čas i datum pomocí WisBar samozřejmě vím. V tomto případě se ale při instalaci tohoto programu změní víc věcí než jen zobrazení data a času současně. Některé pak při použití na MDA II nejsou úplně ideální (špatné zobrazování zmeškaných hovotů). Navíc jako správce spuštěných procesů používám PocketPlus a tak si myslím je zbytečné instalovat ještě jednoho (ostatně by bylo zajímavé jak by spolu na PDA oba přes sebe fungovaly) .
Díky
NUNY
PavelR. (2184)|26.1.2004 10:16
[QUOTE="NUNY"]O možnosti zobrazit čas i datum pomocí WisBar samozřejmě vím. V tomto případě se ale při instalaci tohoto programu změní víc věcí než jen zobrazení data a času současně. Některé pak při použití na MDA II nejsou úplně ideální (špatné zobrazování zmeškaných hovotů). Navíc jako správce spuštěných procesů používám PocketPlus a tak si myslím je zbytečné instalovat ještě jednoho (ostatně by bylo zajímavé jak by spolu na PDA oba přes sebe fungovaly) .
Díky
NUNY[/QUOTE]

... zkuste zde.

PavelR.
pelopones (95)|26.1.2004 10:22
for PavelR
dobrý tip, jen škoda, že je to natažené do délky a obsadí to větší část lišty. Nebo jsem to špatně pochopil ? Existuje něco podobného , ale pod sebou jako dělá Battery Pack nebo WisBar?

Díky
NUNY
PavelR. (2184)|26.1.2004 10:25
[QUOTE="NUNY"]for PavelR
dobrý tip, jen škoda, že je to natažené do délky a obsadí to větší část lišty. Nebo jsem to špatně pochopil ? Existuje něco podobného , ale pod sebou jako dělá Battery Pack nebo WisBar?

Díky
NUNY[/QUOTE]

... tento tweak zobrazuje datum a čas pod sebou.

PavelR.
pelopones (95)|26.1.2004 11:49
for ALL

takže jsem to otestoval a funguje to i na 2003 přesně tak jako ve Wisbaru nebo BatteryPacku. Super a díky vševědoucímu PavluR.

NUNY