Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CF GSM/GPRS a WiFi WLAN karty společně na jednom PDA

Milan Švec (938)|23.1.2004 23:36
WM2003 a jemu odpovídající SW velmi výrazně zjednodušil střídání zmíněných karet. Pro přístup na web teď stačí zasunout příslušnou kartu a spustit Pocket IE. Všechno ostatní už jede bez další námahy.
WiFi karta se sama připojí na aktivní Access Point a home page po spuštění PIE je hned na displeji.
Při použití GSM/GPRS karty to jede úplně stejně, jenom o pár vteřin déle díky připojování k operátorovi. Zase žádná další práce.
Zkusil jsem nechat otevřený PIE na zvolené stránce a přehodil jsem zpátky na WiFi. PIE si to nechal klidně líbit a pokračoval v činnosti, kterou začal GPRS operátor.
Tak jsem to vrátil zase zpátky. WiFi karta natvrdo ven a GPRS zpátky. Bez ukončování čehokoliv. Zvolil jsem jinou web page a naprosto v pohodě se znovu navázalo GPRS spojení a dotyčná stránka byla tu. Neuvěřitelné. Aspoň pro mě jako předchozího uživatele PPC2002.
Tohle se dá dělat v tomto prostředí:
HW: Pocket LOOX 600, CF GSM/GPRS, CF WLAN - vše od FSC
OS: WM2003
SW: driver pro WLAN, Running Voice GSM 3.0.5, WisBar Advance 1.2.2.1, LEng (minimální instalace) - vše pro WM2003
Při použití PHM PPC Power Toys a jejich AutoPlay by mohl PIE chodit hned po zasunutí karty bez nutnosti ho spouštět ručně. Pokračování příště.
Všechno je to v nastavení. Zájemcům detaily doplním.
Pavel Koza (4761)|27.1.2004 09:08
Nechete to sepsat do nejakeho clanecku pro vsechny;)? Teda samozrejme pokud budete mit chvilku casu.
Milan Švec (938)|27.1.2004 13:44
Už se na tom pracuje. Kam s ním?
Pavel Koza (4761)|27.1.2004 13:52
[QUOTE="Milan Švec"]Už se na tom pracuje. Kam s ním?[/QUOTE]

No to je skvele:) Bud Vam muzu dat pristup do systemu, abyste jej vlozil sam, nebo mi ho muzete poslat jako prilohu emailu (pripadne s obrazky), a ja to tam pod Vasim nickem pridam.
Milan Švec (938)|17.2.2004 22:04
Text spolu se screenshoty a detaily nastavení WiFi a GPRS komunikace pomocí CF karet na jednom PDA čeká od 3. února ve frontě na administrátora webu.:cool:
Zájemcům pošlu e-mailem. ;)