Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: CF GSM/GPRS a WiFi WLAN karty společně na jednom PDA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

WM2003 a jemu odpovídající SW velmi výrazně zjednodušil střídání zmíněných karet. Pro přístup na web teď stačí zasunout příslušnou kartu a spustit Pocket IE. Všechno ostatní už jede bez další námahy.
    WiFi karta se sama připojí na aktivní Access Point a home page po spuštění PIE je hned na displeji.
    Při použití GSM/GPRS karty to jede úplně stejně, jenom o pár vteřin déle díky připojování k operátorovi. Zase žádná další práce.
    Zkusil jsem nechat otevřený PIE na zvolené stránce a přehodil jsem zpátky na WiFi. PIE si to nechal klidně líbit a pokračoval v činnosti, kterou začal GPRS operátor.
    Tak jsem to vrátil zase zpátky. WiFi karta natvrdo ven a GPRS zpátky. Bez ukončování čehokoliv. Zvolil jsem jinou web page a naprosto v pohodě se znovu navázalo GPRS spojení a dotyčná stránka byla tu. Neuvěřitelné. Aspoň pro mě jako předchozího uživatele PPC2002.
    Tohle se dá dělat v tomto prostředí:
    HW: Pocket LOOX 600, CF GSM/GPRS, CF WLAN - vše od FSC
    SW: driver pro WLAN, Running Voice GSM 3.0.5, WisBar Advance 1.2.2.1, LEng (minimální instalace) - vše pro WM2003
    Při použití PHM PPC Power Toys a jejich AutoPlay by mohl PIE chodit hned po zasunutí karty bez nutnosti ho spouštět ručně. Pokračování příště.
    Všechno je to v nastavení. Zájemcům detaily doplním.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Nechete to sepsat do nejakeho clanecku pro vsechny? Teda samozrejme pokud budete mit chvilku casu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Už se na tom pracuje. Kam s ním?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Už se na tom pracuje. Kam s ním?
    No to je skvele Bud Vam muzu dat pristup do systemu, abyste jej vlozil sam, nebo mi ho muzete poslat jako prilohu emailu (pripadne s obrazky), a ja to tam pod Vasim nickem pridam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Text spolu se screenshoty a detaily nastavení WiFi a GPRS komunikace pomocí CF karet na jednom PDA čeká od 3. února ve frontě na administrátora webu.
    Zájemcům pošlu e-mailem.

Podobná témata

1. CompactFlash GSM/GPRS a WiFi karty společně na jednom PDA
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-08-2008, 13:34
  2. X500 - WIFI - GPRS - IE a ICQ se stále připojení na GPRS, místo WIFI
    Od Georf_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-04-2007, 11:15
  3. Pretec SD WLAN wifi karta a MDA Compact
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-06-2005, 14:14