Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

internet explorer

zatkojuraj (14)|16.12.2006 21:54
zdravim,ked zadam adresu, vyhodi mi to ze adresa je neplatna,skontrolujte adresu a skuste neskor.Adresa je pritom spravna.
Mozno som nieco omylom vymazal,ale netusim co by to mohlo byt.

prosim pomozte uz som z toho zufaly tyzden bez internetu je na mna moc,dik
Viktor Čistič (117)|22.12.2006 21:13
A jak se připojuješ? GPRS, Wi-Fi,... ?
dort (1212)|22.12.2006 21:19
a aby informace byly úplné prozraď co máš za zařízení , neb naše křišťálová koule si vzala dovolenou :-) a pokud namáš zařízení s integrovaným GSM modulem, tak ještě jak se připojuješ ;) a přes jaké zařízení :D
gulii (140)|28.12.2006 17:17
Omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale je to nespíše stejný problém... mám tydýta a mám ho připojeného k pc přes kábl na active sync (je to ta 4.5 BETA) a když je připojenej, tak furt svítí... a chtěl bych se také dosat na net, ale když zadám adresu tak to napíše: že stránku nelze najít přitom to je seznam.cz ) firewall má vyjímku, pro active sync (takže tím to asi blokovaný nebude) no a internet na pc mi jde v poho... a je jasné, že se tytn připojí přes pc připojení a ne přes GPRS bo EDGE...
dort (1212)|28.12.2006 19:13
blbá rada, ale přeci, zkoušel jsi vypnout firewall? člověk se občas diví co všechno dokáže zablokovat ;) i přez vyjímky :no:
flashman (1366)|28.12.2006 20:07
[QUOTE="gulii"]Omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale je to nespíše stejný problém... mám tydýta a mám ho připojeného k pc přes kábl na active sync (je to ta 4.5 BETA) a když je připojenej, tak furt svítí... a chtěl bych se také dosat na net, ale když zadám adresu tak to napíše: že stránku nelze najít přitom to je seznam.cz ) firewall má vyjímku, pro active sync (takže tím to asi blokovaný nebude) no a internet na pc mi jde v poho... a je jasné, že se tytn připojí přes pc připojení a ne přes GPRS bo EDGE... [/QUOTE]

Vypínání na nabíječce si můžeš nastavit:
[CODE]Start/settings/system/power/Advanced[/CODE]

Vypínání podsvícení display si můžeš nastavit:
[CODE]Start/settings/system/Backlight/External Power[/CODE]

A s tím IE - není to tím, že v pocket exploreru se musí zadávat i www? Popřípadě 2. se mi stává, že pokud nemám synchronizováno, tak mě to také na net nepustí (Jak AS 4.2, tak 4.5 b2)
Wuffi (1599)|28.12.2006 20:09
gulii:

sviti porad proto, protoze jsi se pravdepodobne nepodival do Start=>Settings=>System=>Backlight na zalozku "External Power" a neodskrtnul si policko "Turn off if device is not used for..." a nevybral pozadovanou hodnotu.
gulii (140)|28.12.2006 22:16
Tak:

2 Johnnnnnnnnnny: to s těma www jsem zkoušel také a přesto to nešlo... opavdu nevím...

2dort: tak zkoušel jsem to jak s vypnutým, tak i se zapnutým firewallem.

Jo asi jsem se vyjádřil celkem špatně, ale to zařízení svítí (mně totiž bude stačit, jen když zhasne, pač když dám tlačítko power, tak se komplet odpoj od active sync) a i když v tom nastavení napájení dám vypnout po jedné minutě, tak pda furt svítí... a abych upřesnil ten net, tak to píše toto: hledanou stránku nelze najít v důsledku neznámé chyby 0x80072f78

Tady jsem teda nakonec udělal screen.
dort (1212)|28.12.2006 22:42
a zkoušel jsi i jiné stránky než seznam?

on totiž seznam se občas na PDA nezobrazuje ( je maličko prasácky napsán, respektive dříve určitě, nechodím tam, takže nemám aktuální info )
gulii (140)|29.12.2006 11:46
Tak se moc omlouvám, bylo to asi mezi strojem a židlí :D pač stačilo v nastavení - spojení - spojení PC přes USB - vypnout rozšířenou funkci sítě... a vše už funguje jak má... a to nezhasínání mně už nevadí, ale kdyby na to někdo přišel, tak dejte pls vědět:)