Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Porty BT nejdou vytvořit

Bred@tor (31)|16.12.2006 00:17
Zdravim, uz zacinam byt pomalu silenej....preinstaloval jsem wokna na compu a chtel jsem si nastavit synchro pres BT,ale pokud vytvarim sparovani mezi pc a mda, tak sice se zarizeni sparuji, lae neobjevi se mi comporty, pres ketry pak muzu nastavit aby jela sync.....uz se nad tim zabyvam par dni...

uz jsem dospel i do ty faze, ze jsem udelal nekolik hardresetu na mdacku,ale stale bez vysledku....

zajimavy je, ze s touhle kombinaci(jak rom tak verze ActiveSync) mi to jelo vzdy bez problemu.....

nesetkal se s tim nekdo?Ja jsem prohledal asi cely forum,ale nikde jsem na nic nenarazil....

jen doplnim, ze mam MDAIII s WM5 od Helmiho aku 1.3.2 a eng XP SP2.

diky vsem za pripadny navrhy...

Pokud možno, dělej více mezer mezi řádky, je to zbytečně málo roztahané. :no: Přesunuji do Komunikace & Synchronizace ( špatně umístěno) - matrad
matrad (267)|17.12.2006 21:47
A tohle jsi cetl?
Bred@tor (31)|17.12.2006 22:14
podle toholhle jsem to delal poprve, lae uz jsem to delal tolikrat, ze to znam nazpamet....

ale tady jde o ten posledni krok, kdy na PDA, zadas parovaci klic a tim sparujes PC a PDA a pak by se ti mel zobrazit na kterym portu se da AS provozovat a pak ho das v AS na PC ,ale me se proste nezobrazi ten port na PDA....sparovani probehne ale proste v pohode....

kdyztak to pls presun do spravny sekce o AS. thx
pepitoCZ (24)|17.12.2006 23:34
to Bred@tor

Software pro jednotlivé typy BT na PC se liší. Třeba Toshibu musíš nastavit v kotrol. panelu, často se tam porty označí už při instalaci.
Zkus to takto:
vŠE, COS NASTAVIL, VYMAŽ.
NASTAV V PC NAPŘ COM8 JAKO BT SERVER. v ACTIVE SYNC PŘIPOJENÍ PŘIŘAĎ COM8 a povol.

na PPC spusť BT, povol viditelnost, spusť synchronizaci a v ní zvol KOMUNIKACE BT portem. PC si vyžádá spárování a to proveď. Mně se to na MDA CIII osvědčilo.

Bred@tor (31)|18.12.2006 00:07
no v zasade ja ma BT od epoxe, ale tam jsem nikdy nemusel nastavovat port pro AS...jen jsem ho pak vybral v AS....on v pc vicemene je, pze pokud sparuju zarizeni, tak nainstaluje i standartni BT modem a ten se pripradi na com5...tak ho v AS vyberu a pak i kdyz dam v as na PDA pripojit pres bt a vytvorit nove partnerstvi, tak mi to sice pc najde,ale nenajde to zadnej port, ted by se prave mel ukazat port, ktrej bych vybral pres kterej by se mel pripojovat...no jdu asi stale laborovat,ale uz jsem snad zkusil vsechny mozny a nemozny zpusoby....
pepitoCZ (24)|18.12.2006 12:50
Nezapomeň, že v PC máš BT porty minimálně 2 (klient a server)
xkovi_ce4you (568)|18.12.2006 16:51
Vcera sem resil podobny problem,preinstaloval sem Windows a hle,po sparovani,ktere sem delal uz milionkrat se mi neobjevily porty COM,ktere se priradily k PDA...ale kdyz sem se podival na seznam zarizeni Bluetooth a dal zalozku Porty COM ,tak tam je tlacitko pridat...cili sem si ho normalne takto pridal a pak rozjel AS via bluetooth v pohode...myslim,ze by to tak melo jit vzdy...teda mam BT od MSI,tak nevim jak u jinych, ale s MSI to tak teda jde:)
matrad (267)|18.12.2006 18:55
Mam taky epoxe. Je to tyden, co mi to prestalo synchronizovat. Kdyz jsem chtel pridat port, byl uz nekde u cisla 24. Takze jsem smazal vsechny com BT (odinstaloval) a v modemech jsem odebral vsechny BT modemy a hodil to do jineho USB. No a pak stejny postup, jak jsem odkazoval na clanek, a hle jsem u com BT 7 a jede :)
Bred@tor (31)|19.12.2006 17:10
tak ted uz Microsoftu asi vubec nerozumim:) vcera jsem to zkusil opet standartni cetou a hle najednou to slo.....koukam, ze byla na vine asi nejaka aktualizace, pze jinak si to nedokazu vysvetlit.....


proste asi vyssi divci....porad nad tim kroutim hlavou,ale aspon s usmevem ze AS jede:)