Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

úplný reset PDA HP IPAQ 6515

j.gautsch (1)|15.12.2006 17:40
Prosím o radu jak provést úplný reset PDA HP IPAQ 6515

Přesunuto do HP & Compaq Pocket PC, ElSoft
Surgical (2364)|15.12.2006 17:42
Kouknout do uzivatelske prirucky a postupovat podle ni, rika se tomu RTFM.
Rokop (3)|26.12.2006 13:54
Ahoj, měl jsem stejný problém a v příručce jsem to nenašel, respektive našel,ale úplně zcestný postup. Musiš stilusem dát měký reset a současně zmáčknout vypínací tlačítko.Pak to budeš mít tvrdě restartovaný. Cau
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2006 14:44
Aby ste vykonali tvrdý reštart:
1. Stlačte a držte stlačené tlačidlo Napájania.
2. Kým držíte stlačené tlačidlo Napájania, pomocou stylusu ľahko stlačte zapustené tlačidlo Reset umiestnené v spodnej časti HP iPAQ počas 5 sekúnd.
3. Obrazovka HP iPAQ zhasne a zariadenie sa reštartuje. Len čo sa zariadenie reštartuje a obrazovka začne svietiť, uvoľnite tlačidlo Napájania a vyberte stylus z tlačidla Reset.

Ze slovenského návodu, který lze stáhnout zde. Ovšem nevím, co je na tomto zcestného. :? Je to myslím klasika jako u všech (většiny) iPAQů.
Rokop (3)|28.12.2006 18:19
:cool: Citace z české uživatelské příručky (Kapesní počítač hp iPAQ Pocket pc), kterou jsem k hw6515d dostal: Úplný reset: 1.Stiskněte současně tlačítka 1 a 4 a zároveň pomocí stylusu stiskněte tlačítko ve spodní části přístroje.
2. Jakmile obrazovka počítače zhasne, uvolněte stisk tlačítek 1 a 4 a teprve poté uvolněte stisk tlačítka pro reset. Vyčkejte, než se přístroj znovu zapne
Konec citace.
Přičemž jsem nebyl z příručky schopen určit tl. 1 a 4. a slovenskou brožůru jsem k zařízení nedostal a neměl jsem nejmenší důvod pátrat po slovenské či jiné příručce, neboť člověk spoléhá na to, že pokud si koupí přístroj s návodem, tak se v něm nebudou nalézat koniny!;)
Docent (1234)|8.1.2007 21:46
Tak jsem odpoledne vypnul 6515 se zapnutým TomTomem, dal ji do kapsy a tím jsem skončil... Nejde zapnout, soft reset ani hard reset... Nepomohla hodina na nabíječce ani půl hodina bez baterie... LEDka, která normálně při nabíjení svítí oranžově, teď svítí o hodně výraznější barvou, skoro červenou...
Nemáte někdo tušení, co s tím, tedy kromě servisu :(( ?
Docent (1234)|9.1.2007 10:05
Cca po 3 hodinách se to ztopořilo samo... Už jsem s ním chtěl seknout, zacvak jsem kryt od baterky, a iPaq se rozsvítil a tvářil se úplně normálně, dokonce měl i všechna data, i přes tu 2x vyndanou baterku...
tiger23 (9)|25.2.2008 20:25
mam HP 6515, hard reset som robil este davno.....5 sekund drz stylusom reset a potom tlacidlo napajania.
AK nie, tak tlacidlo napajania a potom 5 sekund reset










HP 6515