Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem se zmenou phone skinu na TyTN ......?

musashi (111)|15.12.2006 15:00
Stahnul jsem z xda par cabiku, ktere maji zmenit puvodni modry skin (chci sedy, aby ladil k tematu). Zel po instalaci a naslednem restartu se nic nestane.
Skin je stale puvodni a zadnou moznost, jak jej zmenit jsem nevypatral.
Stahnul jsem pak jeste primo obrazky, ktere meni skin, ale ty zase nejdou nakopirovat do /Windows, pze ty puvodni jsou chranene proti prepisu.
Vite nekdo, kudy na? Predem diky za radu!
Viktor Čistič (117)|15.12.2006 18:00
Ty máš jako původní modrý skin, ne zelený? Nebo už jsi instaloval ten modrý a teď ho chceš změnit? V tom druhém případě bych zkusil normálně ten modrý nejdříve klasicky odinstalovat. Jinak já jsem si pomocí cabu ten skin změnil naprosto bez problémů...Co máš za ROM?
musashi (111)|15.12.2006 18:14
No, puvodne, ve stare ROM, jsem tam mel ten zeleny skin.
Nedavno jsem updatoval ROM na posledni verzi a tam uz jsem mel jako vychozi ten modry. Tzn. je puvodni, nic jsem neinstaloval.
Tema jde menit bez problemu, ale skin v dialeru se po nainstalovani prislusneho cabu nezmenil ... :(
Po restartu tam byl opet puvodni modry.
urys (402)|15.12.2006 19:09
nemáš náhodou nainstalovenej ten fit4cat_hermes_tweaker a tim disablovany ten puvodni zeleny skin? Je divný, že by se ti poslední romkou pro TyTNa neaktivoval ten zelený, ale možná si přerušil instalaci a nenechal doinstalovat z EXTROM prislusny cabik.

urys
musashi (111)|15.12.2006 20:32
Ten tweaker nainstalovany nemam, delam to vsechno manualne pres registry (kdyz chci neco upravit).
Jinak customizaci te nove ROMky jsem nespoustel, prerusil jsem ji resetem.
dort (1212)|16.12.2006 09:29
možní absolutní blbost, ale máš odemčený přístroj - SuperCID? neb má souvislost i s odemčením ExtROM, tak kdoví zda ne i s editací dalších věcí :?:
musashi (111)|16.12.2006 09:32
Vyreseno.
Udelal jsem HR a nechal nainstalovat ExtROM.
Pak sel ten cab s phoneskinem nainstalovat bez problemu.
Priznam se, ze to moc nechapu, ale proste to maka ... :)
Nosac (86)|13.1.2007 20:32
Ahoj, mam heralda a v nem zeleny a sedy skyn phone padu, ani jedno se mi nelibi, prosel jsem tu vse a take na XDA a nikde nic co by vypadalo dobre a slo by naistalovat, prosim nevite o necem????
turboleon (48)|13.1.2007 22:15
Zkus najít stránku výrobce SPB. Nevím jí teď z hlavy, tam jsem si ztahoval bezva skiny na Tytna. NApiš do google SPB ArcticBlue.......
Nosac (86)|14.1.2007 08:12
dekuji,,,,,suoper nasel jsem ale po instalaci to tam neni, jen u inteli dialeru se zmenilo pozadi....:(
turboleon (48)|14.1.2007 10:33
[QUOTE="Nosac"]dekuji,,,,,suoper nasel jsem ale po instalaci to tam neni, jen u inteli dialeru se zmenilo pozadi....:( [/QUOTE]

Dal jsi to instalovat do zařízení? Když se to dá do storage card, tak to nefunguje........
Nosac (86)|15.1.2007 09:59
jasne do zarizeni.... vse co je neustale RUN davam do zarizeni :-) dle instrukci odtud z fora....dekuju za tvoji snahu