Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Nenalezeny mapy, je-li více jak jedna karta - víte jak na to?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Zdravím,

mám A716 se dvěma sloty a tak jsem chtěl obsadit druhý volný slot. Bohužel TT neumí najít mapy, pokud jsou v přístroji obě karty, pokud vysunu tu, na které mapy nejsou, vše OK, jsou-li obě, pak mapy nenalezeny a konec TT6.

Zkoušel jsem reinstall TT6, marně.

Máte někdo zkušenost nebo nápad?

Karty jsou CF 512MB a MiniSD 512MB
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Provedl jsem pokus, TTN5 nainstalován v paměti cihly, jedna mapa na SD, druhá na CF, obě chodí v pohodě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Díky za pokus, ale s TT6 to nefunguje

Chci totiž mapu jen na jedné kartě a na druhé uložené MP3, aplikace, klipy, apod..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Na TT6 to nebude fungovat, je to známý "bug". Musí být vše na jedné kartě, druhou kartu nelze pro TT použít, musí být vysunuta ze slotu. Údajně to má příčinu v tom, že TT neúměrně zatíží obě karty (??? - jak jsem koupil, tak prodávám), takže pak PDA z energetických důvodů vypne přístup na obě karty...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Dobrý no. Teď už jen zjistit proč je 6-ka lepší, že si ji tolik lidí instaluje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

no treba n35 ma jen jeden slot

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

ano, jak jsem psal, chci na jedné kartě věci k TT a na druhé věci ostatní. ale jsou-li obě karty zasunuty, mapy nenalezeny

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Na iPAQu hx4700 používám neustále oba sloty CF i SD. Mapy mám pouze na SD a TT6 funguje.

Nevím, jestli to má nebo nemá sovislost s TT6, ale bohužel se mi už jednou stalo (asi po 3 měsících bezproblémového používání), že TT6 mapu nenačetl a ukončil se. Při kontrole Resco Explorerem se na SD ve složce mapy zobrazovaly nesmyslné soubory a při dalším pokusu SD otevřít (prohlédnout) se komplet obsah SD vymazal! :

Podobná témata

1. ASUS 636N SD karta více než 2GB
    Od LukeR_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-08-2007, 21:08