Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na flashování ROM?

Jarmom_ce4you (0)|21.1.2004 20:06
Dobrý den,
potřebuji poradit s následujícím:
Koupil jsem z druhé ruhy iPAQ 3760 ale v německém jazyce. Jak do něj nejsnadněji dostat český jazyk? (nebo aspoň anglický)
Dotazem na SunnySoft jsem zjistil že verze InterWrituPro pro můj iPaq se již neprodává a navíc jsem četl že by to třeba pro tu moji německou verzi ani nemuselo chodit.
Teď jsem někde našel zmínku o tom že by tam šla třeba aspoň hodit angličtina přeflashováním ROM (a napadá mě že by tam pak už třeba šla i ta čeština) ale nevím jak nato.
Najde se někdo kdo pomůže? Nejlíp nějakým polopatistickým způsobem, nebo třeba hoďte odkaz.
dikes
Magua (98)|26.1.2004 11:44
umíš li alespoň trochu ingliš tak koukni na xda-developers.com je tam VŠE dej si to vyhledat v diskuzích...
jinak tady na ce4you se dá pár věcí také nalézt...
Kleid (213)|26.1.2004 17:46
Tak ted, jsem to resil s technikem u nas, a mohi by Vam pomoct. Zkuste si domluvit schuzku :D

support@sunnysoft.cz
Jarmom_ce4you (0)|27.1.2004 10:35
[QUOTE="Kleid"]Tak ted, jsem to resil s technikem u nas, a mohi by Vam pomoct. Zkuste si domluvit schuzku :D

support@sunnysoft.cz[/QUOTE]


Nemohl byste mi dát mail přímo na toho technika? určitě jich tam máte víc a rád bych se spojil přímo s tím se kterým jste o tom mluvili, děkuji
blackf_ce4you (15)|5.2.2004 14:21
Jednoduše stahnete si Update pro 3760 v EN a take v GER.

Spustte Update.

Po verifikace verzi staci jen zamenit soubory (samo ze je nutne RENAME).
A original Updater Vam tam foukne EN ROM i s verifikaci a podpisem.

Jednoduchá, čístá práce.

Pokud Vam to nepujde jsou další postupy.
Jako přepsat v HEX hlavičku v ROM filu a opetovne podepsat MD5. atd atd.