Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: NDays nebo SunnyDays ... pouzivate nekdo? Zpusobuji problemy?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim!
    Nemuzu se zbavit pocitu, ze po nainstalovani NDays nebo SunnyDays a aktivace na Today si TyTN dela co chce. Mate nekdo stejnou zkusenost?
    Stava se mi pak treba, ze mi nekdo vola, ale telefon jednoduse nezvoni a ani nevyskoci okno oznamujici jmeno a cislo volajiciho. Pouze se leva klavesa zmeni na "Stav hovoru" a to je jedine, podle ceho mohu poznat, ze mi nekdo vola.
    Nebo mi prestanou po urcite dobe fungovat funkcni klavesy (leva a prava). Tzn. kdyz tapnu na displej, odpovidajici funkce se provede, ale po stisknu klavesy nikoli. Po restartu je to nejakou chvili zase OK.
    Nepotkal jste se s tim nekdo? Nemate nekdo tuseni kombinace kterych programu zpusobuje tyhle problemy? Ty svatky na Today se mi dost hodi a mel bych je tam rad. Ovsem ne za kazdou cenu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Precti si treba rozhovor s xEdenem, ktery jest autorem tohoto vynikajiciho today pluginu. Nebo do sveho vyhledavace zadej NDays a dej hledat pouze v topicu ce4you.cz

Dojdes ke stokrat omlete zalezitosti, ze Pocket NDays, skvele fungujici na platforme WM2003 a 2003SE jsou pro WM5.x......prakticky nepouzitelne.

Klidne s tim muzes nesouhlasit, ale to je tak jedine, co s tim muzes udelat....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No, neco jsem prochazel a hledal.
    Vsude jsem nasel jenom stiznosti na to, ze nefunguje upozornovani na svatky a narozeniny, tzn. ze to zkratka pod WM5.0 slouzi pouze jako zobrazovac svatku v Today. To je vec, ktera mne osobne bohate staci, slo mi spis o to, zda nekdo narazil na podobne problemy jako jsem popisoval a dospel k zaveru, ze jsou zpusobovany timto softem.
    Tzn. neresim castecnou nefunkcnost, o te vim, ale kolizi s beznymi funkcemi pristroje. A o tom se mi bohuzel nepovedlo nic najit. Proto ten dotaz.
    Mam Tvuj prispevek tedy chapat tak, ze vyse popisovane problemy lze skutecne prisuzovat teto aplikaci?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od musashi
    Zdravim!
    Nemuzu se zbavit pocitu, ze po nainstalovani NDays nebo SunnyDays a aktivace na Today si TyTN dela co chce. Mate nekdo stejnou zkusenost?
    Stava se mi pak treba, ze mi nekdo vola, ale telefon jednoduse nezvoni a ani nevyskoci okno oznamujici jmeno a cislo volajiciho. Pouze se leva klavesa zmeni na "Stav hovoru" a to je jedine, podle ceho mohu poznat, ze mi nekdo vola.
    Nebo mi prestanou po urcite dobe fungovat funkcni klavesy (leva a prava). Tzn. kdyz tapnu na displej, odpovidajici funkce se provede, ale po stisknu klavesy nikoli. Po restartu je to nejakou chvili zase OK.
    Nepotkal jste se s tim nekdo? Nemate nekdo tuseni kombinace kterych programu zpusobuje tyhle problemy? Ty svatky na Today se mi dost hodi a mel bych je tam rad. Ovsem ne za kazdou cenu
    stává se mi podobná věc, jednou za čas zkrátka zmizí texty sw kláves a pomůže až SR. Ani ndays nebo sunnydays nepoužívám, takže vím jistě, že za to nemohou.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Nazdárek panové,<br>
    nevím jak ostatní, co tento příspěvek čtou, ale používám Pocket NDays již rok a žádné problémy jsem s ním nezaregistroval.
    Podobný problém, jak popisuje musashi jsem měl jen jednou, v začátcích používání TyTN bez instalace Pocket NDays, ale pomohl HR. Problém bude asi někde jinde.

Podobná témata

1. Voip - SIP klient pro WM5, HTC - znate - pouzivate to nekdo?
    Od vpe_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-01-2007, 01:05
  2. Pouzivate nekdo 4gb sd kartuv mda compact?
    Od seven_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-06-2006, 14:16
  3. PocketBuilder - pouzivate to nekdo?
    Od bero v sekci Programování
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-01-2006, 17:20
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-10-2004, 22:27
  5. pouzivate nekdo wifi kartu na A620
    Od Nezmar_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6