Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NDays nebo SunnyDays ... pouzivate nekdo? Zpusobuji problemy?

musashi (111)|13.12.2006 21:49
Zdravim!
Nemuzu se zbavit pocitu, ze po nainstalovani NDays nebo SunnyDays a aktivace na Today si TyTN dela co chce. Mate nekdo stejnou zkusenost?
Stava se mi pak treba, ze mi nekdo vola, ale telefon jednoduse nezvoni a ani nevyskoci okno oznamujici jmeno a cislo volajiciho. Pouze se leva klavesa zmeni na "Stav hovoru" a to je jedine, podle ceho mohu poznat, ze mi nekdo vola.
Nebo mi prestanou po urcite dobe fungovat funkcni klavesy (leva a prava). Tzn. kdyz tapnu na displej, odpovidajici funkce se provede, ale po stisknu klavesy nikoli. Po restartu je to nejakou chvili zase OK.
Nepotkal jste se s tim nekdo? Nemate nekdo tuseni kombinace kterych programu zpusobuje tyhle problemy? Ty svatky na Today se mi dost hodi a mel bych je tam rad. Ovsem ne za kazdou cenu :)
Surgical (2364)|15.12.2006 00:58
Precti si treba rozhovor s xEdenem, ktery jest autorem tohoto vynikajiciho today pluginu. Nebo do sveho vyhledavace zadej NDays a dej hledat pouze v topicu ce4you.cz

Dojdes ke stokrat omlete zalezitosti, ze Pocket NDays, skvele fungujici na platforme WM2003 a 2003SE jsou pro WM5.x......prakticky nepouzitelne.

Klidne s tim muzes nesouhlasit, ale to je tak jedine, co s tim muzes udelat....
musashi (111)|15.12.2006 08:16
No, neco jsem prochazel a hledal.
Vsude jsem nasel jenom stiznosti na to, ze nefunguje upozornovani na svatky a narozeniny, tzn. ze to zkratka pod WM5.0 slouzi pouze jako zobrazovac svatku v Today. To je vec, ktera mne osobne bohate staci, slo mi spis o to, zda nekdo narazil na podobne problemy jako jsem popisoval a dospel k zaveru, ze jsou zpusobovany timto softem.
Tzn. neresim castecnou nefunkcnost, o te vim, ale kolizi s beznymi funkcemi pristroje. A o tom se mi bohuzel nepovedlo nic najit. Proto ten dotaz.
Mam Tvuj prispevek tedy chapat tak, ze vyse popisovane problemy lze skutecne prisuzovat teto aplikaci?
JecminekMaselnik (464)|15.12.2006 09:07
[QUOTE="musashi"]Zdravim!
Nemuzu se zbavit pocitu, ze po nainstalovani NDays nebo SunnyDays a aktivace na Today si TyTN dela co chce. Mate nekdo stejnou zkusenost?
Stava se mi pak treba, ze mi nekdo vola, ale telefon jednoduse nezvoni a ani nevyskoci okno oznamujici jmeno a cislo volajiciho. Pouze se leva klavesa zmeni na "Stav hovoru" a to je jedine, podle ceho mohu poznat, ze mi nekdo vola.
Nebo mi prestanou po urcite dobe fungovat funkcni klavesy (leva a prava). Tzn. kdyz tapnu na displej, odpovidajici funkce se provede, ale po stisknu klavesy nikoli. Po restartu je to nejakou chvili zase OK.
Nepotkal jste se s tim nekdo? Nemate nekdo tuseni kombinace kterych programu zpusobuje tyhle problemy? Ty svatky na Today se mi dost hodi a mel bych je tam rad. Ovsem ne za kazdou cenu :)[/QUOTE]
stává se mi podobná věc, jednou za čas zkrátka zmizí texty sw kláves a pomůže až SR. Ani ndays nebo sunnydays nepoužívám, takže vím jistě, že za to nemohou.
enigmaboy (13)|30.12.2006 13:50
Nazdárek panové,

nevím jak ostatní, co tento příspěvek čtou, ale používám Pocket NDays již rok a žádné problémy jsem s ním nezaregistroval.
Podobný problém, jak popisuje musashi jsem měl jen jednou, v začátcích používání TyTN bez instalace Pocket NDays, ale pomohl HR. Problém bude asi někde jinde.