Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Založení účtu v outlook pro synchronizaci

mim1978 (15)|13.12.2006 17:24
opět jeden dotaz do lamy,

po reinstalaci kompu jsem opět naistaloval active sync atd. a synchronizují se mi pouze soubory. Jaký účet jak mám nastavit v Tytnu a v PC, aby probíhala synchronizace kontaktů a dalších věcí. Předstím to prostě samo naskočilo a teď nic protože tam není založený účet.

Sorry jestli tu něco takového je, ale já to fakt nenašel. Už si nevím rady, tak píšu.
dort (1212)|13.12.2006 17:47
a máš tam Outlook? při prvním připojení by se Ti měl objevit průvodce a tam si zašrtneš co chceš a co nechceš synchronizovat :-) jinak samozřejmě se to nástavit i pozdě v ActiveSyncu -> Nástroje -> Možnosti ;)
mim1978 (15)|13.12.2006 17:55
outlook tam je, ale při prvním připojení zařízení to prohlásilo, že není nastavený účet a nebudou se konakty atd synchronizovat. Možnost synchronizace kontaktů a dalších věcí prostě není vůbec aktivní. :-(
dort (1212)|13.12.2006 18:06
hups, tak tohle jsem ještě nezažil ;)

BTW data máš kde, v PDA nebo v PC?

a máš vůbec nějaký účet v outlooku, kde se podíváš do kalendáře, kontaktů a dalších složek? tam může být problém, neb já si vždy dělám zálohu souborů outlooku a ty po instalaci kopíruji zpět do Dokumentů - nemusím pak již nic nastavovat, vše je ve stejném stavu jako před reinstalem
mim1978 (15)|13.12.2006 20:06
No to je kámen úrazu, já právě nemám v outlooku žádný účet a nevím který z uvedené nabídky mám zvolit a jak ho nastavit a to samé nevím ani v pda.
mim1978 (15)|14.12.2006 16:09
mohl by někdo odpovědět prosím :(