Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

velikost softkey kláves

nocturne.op.15 (67)|13.12.2006 15:59
Zdravím,
jako vlastníka HTC Charmer (MDAcII) mě trochu štve malé rozlišení displeje a tím i jeho malá plocha.
Nemáte někdo zkušenosti se změnou velikosti (resp. výšky) softkey kláves a fontu jejich popisku? Samotné softkey klávesy prakticky nepoužívám - levou mám nahrazenou menu a pravou mám permanentně nastavenou na novou sms, nepotřebuju tudíž vůbec číst co na nich píšou.
Případně to samé u hloupé lišty se start čvončem (nejlíp urvat odtamtud i zbytečnou ikonku startu a nahradit ji něčím tak maximálně 6px vysokým při zachování funkčnosti menu? (menu tedy taky nemám moc potřebu používat, ale co kdyby, že...)

Rozhodně nemám na mysli wisbar a jemu podobné úlety - nevyhovují mi a nějak se mi je nechce stohovat v paměti.
dyndy (159)|14.12.2006 15:07
Pokud máš WM5 tak zkus tuhle aplikaci VJToggleToday. Jde s její pomocí měnit výška nebo úplně schovat horní i spodní lišta. Bližší zde http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=243211&page=27&highlight=vjtoggletoday
nocturne.op.15 (67)|14.12.2006 16:26
Super věc. Díky moc za tip -hledal jsem po všech čertech, ale sem jsem se nedostal :-)