Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 600+ WM2003= chybí správa BT v nastavení

Jindra Hojer (6)|21.1.2004 18:30
Zdravíčko, po migraci z PPC02 na PPC03 jsem zaregistroval takový podivný úkaz - v menu "Connections" mi prostě chybí ikonka pro Bluetooth, mám tam pouze dvě, "Beam" a "Connections"!
BT ale přitom normálně funguje přes program Pocket Plugfree, připojení na Internet s jinými zařízeními i na Internet běhá zcela v pořádku...

Nevíte někdo, proč to tam není? Jiné problémy jsem nezaregistroval a upgrade zjevně proběhl OK. Až na toto :(
PavelR. (2184)|21.1.2004 18:33
[QUOTE="Jindra Hojer"]Zdravíčko, po migraci z PPC02 na PPC03 jsem zaregistroval takový podivný úkaz - v menu "Connections" mi prostě chybí ikonka pro Bluetooth, mám tam pouze dvě, "Beam" a "Connections"!
BT ale přitom normálně funguje přes program Pocket Plugfree, připojení na Internet s jinými zařízeními i na Internet běhá zcela v pořádku...

Nevíte někdo, proč to tam není? Jiné problémy jsem nezaregistroval a upgrade zjevně proběhl OK. Až na toto :([/QUOTE]

... v PDA PocketLOOX 600 s WM2003 by (stejně jako tomu bylo u PPC2002) měla být aplikace PlugFree.

PavelR.
Jindra Hojer (6)|21.1.2004 18:38
Ano vím o něm, ostatně jen díky němu se takto mohu připojovat. Nabyl jsem ale dojmu, že ten BT "manager" v Connections by jaksi měl být u všech PDA které v sobě mají WM2003.

Jsem na pochybách, zda jde o nějakou systémovou chybu, anebo naopak vlastnost systemu.
PavelR. (2184)|21.1.2004 19:55
[QUOTE="Jindra Hojer"]Ano vím o něm, ostatně jen díky němu se takto mohu připojovat. Nabyl jsem ale dojmu, že ten BT "manager" v Connections by jaksi měl být u všech PDA které v sobě mají WM2003.[/QUOTE]

... on tam samozřejmě je, ale u PDA s vlastní BT aplikací je skrytý a nefunkční.

PavelR.