Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zdvojené položky v kalendáři u výročí

jan_bar (36)|13.12.2006 12:47
Ahoj,

asi se to tu už řešilo, ale nenašel jsem to. Synchronizuji přes ActiveSync 4.1 moje MDA s PC. Funguje to dobře až na výročí. Všechny výročí mám dvojitě, jednou s diakritikou a jednou bez (v PC i MDA). Mám dojem že jsem kdysi četl, že jde o chybu AS, které poztrácí diakritiky, ale nemůžu to najít a tak nevím, jestli AS 4.2 nebo 4.5 tenhle problém řeší.

Díky, Honza
jan_bar (36)|13.12.2006 14:04
Zjistil jsem, že duplikace není u všech položek, takže jsem ty duplicitní se špatnou diakritikou smazal v Outlooku a snad to bude OK. A taky jsem tam šoupnul ActiveSync 4.2.
osch (1330)|13.12.2006 14:30
Zkus k AS nainstalit ještě toto.
Sidon_ce4you (142)|14.12.2006 10:34
Aby nedocházelo k duplikaci díky diakritice v kontaktech, mělo by stačit abych do PDA (WM5) zkopíroval z PC font ve kterém jsou psány kontakty, nebo je ještě i tak zapotřebí nainstalovat zmíněný AS_Patch (odkaz viz příspěvěk přede mnou)? Nepochopil jsem jestli ten patch je dělaný jen pro to konkrétní zařízení MDA nebo jestli by šel i na moje Mio A701?
jan_bar (36)|15.12.2006 08:36
No taky se v tom moc neorientuju.
Fonty se dá vyřešit čeština v poznámkách a v pocket wordu, ale asi ne v kontaktech a kalendáři.
Ten AS_Patch jsem se zatím neodvážil nainstalovat, protože jsem nikde nenašel informace o tom, pro kterou verzi AS to vlastně je a co to vlastně instaluje. A kdo vlastně ten As_Patch vyrobil, to asi není od MS.

Honza