Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 142

Téma: QIP PDA - ICQ klient pro Pocket PC a Smartphone s WM5 a WM2003

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ved to je prave ta novinka Pri pc verzii sa to neplanuje.. Inak maju to napisane niekde na stranke, staci to tam pohladat..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od xhladi07
    Stabilita, hlavne ta stabilita... Zbytek preziju...

mno stou stabilitou bude asi hlavne zalezet na romce....

do vcera mi padal skoro kazdou pul minutu a po dnesnim nocnim flashi jede celkem stabilne-jen jednou spadnul...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Bred@tor
    ...po dnesnim nocnim flashi ...
    Jestli to nebude romkou, ale kolizi s nejakyma nainstalovanyma softama. Po flashi mas cistej stit...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pani ja mam ihy problem spustim qip idem do online a vypise mi to conection failed nie vzdy ale vetsinou je tomu tak inak je to super program a ziadny iny problem snim nemam ale to pripojenie ma vazne vytaca neviete mi poradit kde som urobyl chybu.Nastavenia som nemenil obcas sa pripoji ale uetsinou nie mam bulid 1020 lebo 1010 som nezohnal.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mě se taky u QIP vůbec nekládá nastavení, když zavřu QIP a zase znova ho spustim tak musim znovat vypnit moje číslo a heslo. Už se těším na nový build.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

TO koksa: Jo, taky mi obcas hodi connection filed. Ale tak vetsinou na patej pokus se rozbeha.. )

To PrAvDíK: No, zkus nekdy QIP vypnout "korektne", tj. menu -> exit. Pak by si to mel ulozit...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Já měl právě zatím ze všemi jinými klienty nějaký problém, ale QIP jede zatím bez jediného problému. Je to super prográmek a doufám, že jej budou dál vylepšovat a pořád bude free.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Také jsem neměl s QIP for PDA žádné problémy, bohužel po čase používání už se jeden objevil. Nestabilita. Jednou mi spadnul 3x za půl hodiny, jindy jednou za půl hodiny... Avšak i přesto u mně zůstává nejlepším icq klientem a jsem si jistý, že v nové verzi toto opraví.

Mimochodem, nevíte někdo k čemu QIP vytvoří dva zástupce na spuštění? QIP.ink a QIP (1).ink.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od jimmyjames
    Mimochodem, nevíte někdo k čemu QIP vytvoří dva zástupce na spuštění? QIP.ink a QIP (1).ink.
    Myslim, ze pro cloveka, ktery upravuje nabidku start ne pres napr totalcmd, ale pres predpripravenou microsofti vec. Ta totiz zastupce presunuje. Takze potom jeden zastupce bude v Start, druhy v programech. .. IMHO.. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zravim, s nestabilitou mam stejny problem a dost me to stve, protoze jinak by to byla fajne application.
    Dvou ikon jsem si taky vsimnul, ale pocket ICQ delalo to same.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Skúšal som to vypnút aj korektne aj nekorektne ale stale conection failed ked qip dlhšie nepoužívam tak sa chytí hned ,ale akonáhle mi niekto zavolá qip sa odpojí a ked sa potom dam do online tak mi to zase vyhodí conection failed a možem to skušat kolko chcem občas pomože soft reset ale vetsinou nie už neviem čo mám robyt Mchat mi ide len na uvodnu obrazovku a potom nič a icq mi tiež vipíše conection failed nechapem

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Musím říci, že nic moc. Nepamatuje si přihlašovací údaje, na příchozí zprávu umí upozornit jenom zvukem, nezobrazuje korektně statusy připojených kontaktů... Zatím je nepoužitelný.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Přihlašovací údaje si to pamatuju! Spíše si to asi špatně nastavil...Nevšiml jsem si, že by mi zobrazoval nekorektně statusy. Jinak upozorněná na příchozí zprávu pouze zvuk mě také vadí.
    Každopádně nesouhlasím s tím, že je nepoužitelný... jaký používáš icq klient?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dokud nenajdu něco lepšího, používám starého dobrého Jimma. Schválně jsem zkusil několikrát qipa spustit a přihlašovací údaje si pamatoval. Asi jsem vážně jenom klikl někam jinam.

Statusy na qipu a stolním icq:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Problém s connectios failed vyřešen, stačí v přihlašovacích údajích použít namísto "login.icq.com" ip adresu nbapř:205.188.179.233 ...qip má nějaké problémy s překladem DNS ... zkuste a uvidíte :-) ...

Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jabber klient pro smartphone s podporou prenosu souboru
    Od Reddy v sekci Programy pro Smartphone
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-01-2009, 17:21
  2. Monitorovani registru na Smartphone s WM2003
    Od Paia_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 18:24
  3. VPN klient pro WM2003