Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III + Dynavix 1.6 -

EmiK_ce4you (14)|12.12.2006 01:25
Nemáte prosím někdo zkušenost s instalací Dynavix 1.6 na MDA III? Po instalaci, při běhu navigace (i po provedeném tvrdém resetu) mi zamrzá telefonní část přístroje, je nefunkční GPRS a celý stroj "postupně" zamrzne. Jediné východisko je restart, ale situace se stále opakuje. Při používání předchozí verze je vše bez problémů, pominu-li, že každých 15 sekund vypadne BT spojení s GPS (probíhá nové scanování portů), které je prozatím znovu navazováno. Díky za pomoc.
Mad_Matt (29)|12.12.2006 09:12
no...mozna by stalo za to sehnat na xda-developers.com nejaky novejsi radio ..pripadne rom..a nebo..pokud mate legalni verzi dynavixu (coz predpokladam:D) tak bych se obratil na jejich support ...?
EmiK_ce4you (14)|12.12.2006 09:35
Dobrý den,
na podporu Dynavix jsem se obracel, již v červenci, od té doby odpověď žádná. Pouze vyzkoušejí prozkoumají. Jsem v oblasti PDA pouhý uživatel, do hloubky tomu bohužel nehovým, tudíž instalace nových verzí radia a ROM je mi naprosto skryta :( Nicméně nyní jsem ho měl v servisu pro nefunkční BT a sdělili mi, že soft nahráli nový, aktuální
Mad_Matt (29)|12.12.2006 10:06
v tom pripade bych bombardoval support... nevim jake jsou zmeny oproti predchozi verzi..ale rozhodne bych se podival jestli je vase pda na seznamu podporovanych zarizeni a v pripade, ze ano...tak bych se pidil po tom, s jakou verzi rom a radia... nicmene..obcas..kdyz je pda uhz hodne zaplacane..pomuze HR a pak nainstalovani znova... ale nevim v jake jste pozici co se tyce instalace a tak...neni totiz jiste , ze to problem vyresi :(