Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: DoomGLES (pro x50v/x51v)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Dobrý večír. Pro dellíky s wm5 se objevila akcelerovaná verze doomu - DoomGLES . Zatím je na stránce ke stáhnutí nově alpha verze, z doslechu prý zlobí na upgradovaných x50v, ale musím říct, že mi na x51v akurát naskočila bílá obrazovka a na foru pocketgameru se stalo někomu to samé. Tak mne zajímá, zdali to někdo zkoušel a jak pochodil...vím, zatím je to jen alpha a nedá se čekat bezchybné fungování
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Na tom pocketgameru jsem psal ja a uz je to vyresene. Ty upravene soubory musi byt ve slozce opengles a MD2 soubory take jinak vse (data puvodniho Doomu a spousteci soubory) ve slozce doom jako popisuji v navodu. Cekal jsem od toho vic a taky se to ve druhem kole sekne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Opravdu Děkuji, už funguje, špatně jsem pochopil jejich návod. I když je pravda, moc velký dojem to opravdu neudělaloops:

Registrace
    Nov 2007

Z druhem levelu Doomu 2? U toho jednoho spinace? To delalo v jinem portu doomu. Tam ho stacilo jen opatrne podel sten obejit tu pusku co vypadne z toho typa co tam stoji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Z druhem levelu Doomu 2? U toho jednoho spinace? To delalo v jinem portu doomu. Tam ho stacilo jen opatrne podel sten obejit tu pusku co vypadne z toho typa co tam stoji.
    Sem se spletl ve tretim kole. Vyjdu ven (je to tam pomerne velky) a sekne se to.
    Uz je nova verze hry.

Podobná témata

1. Nakup konektoru pro x50/x51/x50v/x51v
    Od Saman_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-09-2007, 09:34
  2. 2 tweaky pro Dell Axim X50v / X51v
    Od Zdenek Malinsky v sekci Dell
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-11-2006, 11:41
  3. Pouzdro Sena Cases pro Dell X50v/X51v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 16-05-2006, 04:40