Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Strzeni spatne nasazene folie ... lze?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim!
    Mohli byste poradit mene zkusenemu kolegovi?
    Mam na TyTN, ktere jsem poridil z druhe ruky nalepenou folii Brando (nejaka obycejnejsi, pry stala asi 250,- a je primo pro TyTN).
    Je ale nalepena spatne, zustalo pod ni par chlupu ci vlasu a me to pekne rozciluje.
    Nevite nekdo, zda je mozne tyhle folie aplikovat opakovane? Pripadne pokud ji strhnu, nezustane displej zapatlany od lepidla? Pujde na nej nalepit nova?
    Predem diky za info a rady!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

čti tady až úplně dole.
    Pude to ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Diky za info.
    Muj pokus ale zatim vazne na jenom neprepokladanem bode a to na tom, ze nemam tuseni, jak tu folii dostat z displeje. Drzi jako pribita
    Nemate nekdo tip na to, jak ji dostat dolu a pritom neponicit ani folii ani displej?
    Predem diky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

fólie musí držet jak přibitá - nikdo Ti neporadí co se stane po sundání, neb nevíš co to je za fólii

pokud je to Brando, tak musíš "poddloubnout" růžek a pak strhnout - pokud se na to necítíš, tak největší profíci na lepení a strhávání fólií AH-MOBILE za asi 350 Ti ji strhnou, očistí displej a naplepí novou ( cena včetně fólie )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mno, je to Brando a podle udaje od Sunnysoftu by mela umoznit opetovne sundani a nasazeni.
    V takovem pripade by mi asi investice do nove prisla zbytecna.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no pokud jsou pod ní vlasy, či jiné "smetí" tak ji opravdu znovu nepoužiješ ani omylem

a obávám se, že fólie po sundavání bude poničená, alespoň v tom rohu kde začneš se sundaváním, takže by opětovné "nalepení" bylo asi zbytečné, ale nikdy jsem to nezkoušel, neb fólie měním tak po 3 - 4 měsících

a o tvrzení SS si dovolím myslet své :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Ok, s ohledem na me minimum zkusenosti v tomto smeru Ti verim.
    Kde tedy najdu ten servis, kde by mi vymenu folie provedli a jak je to casove narocna zalezitost?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

výmněna a nalepení akce ma 10 minut - odkaz na AHMOBILE máš v SZ

Nováček
    Registrace
    May 2007

Za 350 ti strhnou a nalepí...s nejistým výsledkem...určitě ne tak stoprocentním jako když pořídíš novou, která tě přijde o stovku levněji.

Strhnout fólii tím, že ji něčím poddloubneš, třeba párátkem sice jde, ale z vlastní zkušenosti (Brando) se ti ten roh už nikdy nepodaří úplně přilepit zpátky, bude tam odstávat a taky pokud máš pod ní nečistoty, už to nikdy nevyčistíš tak jako novou.

Strhávat jde taky přilepením izolepy na fólii a zkusit sundat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

350 je nejspíš cena s novou fólií pokud se nemýlím a dobře sem to pochopil

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

4BOBANOVICZ - ta cena byla uvedena cirka, fakt si jí nepamatují a hlavně je v ceně NOVÁ FÓLIE od Brando včetně odstranění staré a 110% nalepení nové

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nj...já už se lek, že za 350,- strhnou a nasadí starou fólii...ani bych se tomu nedivil

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Folie Brando jdou nadherne shodit,oplachnou, a aplikovat znovu na displej,bez jakehokoliv poskozeni a prachu,uz jsem se jich nalepil a strhal dost,chce to sikovnost a trpelivost.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

hups - tak to mne fakt nenapadlo, ale stejně pochybuji, že tu poškrábanou a ošoupanou fólii stačí umýt, aby byla opět co k čemu :?: :!:

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

ja jsem taky prvne nalepil spatne Brando jsem spechal(obrovska chyba) tesil jsem se na nove PPC...taky jsem premyslel jak ji dat dolu ale nemohl jsem nivim ostrim na meho milaska tak jsem nalepil na ni dobrou lepici pasku a opatrne od kraje odlepil folii tak je neposkozena bohuzel jsou na ni chlupy a pracha otisky...omiynorm. vodou to nelze ani nahodou ostavaji tam smouhy nebo spis zaschlej chlor takze cekam az se prinutim koupit destilovanou vodu a v ni to poplachnu a skusim znovu...

PS: to s tou lepici paskou jsem si precetl rady na ce4you...

Podobná témata

1. Connectmobility E2C - spatne SoftID
    Od jenik82 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 29-03-2007, 20:32
  2. Spatne planovani ve mestech
    Od niky_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-12-2006, 18:44
  3. Spatne nacteni SD karty
    Od m_jakes v sekci + Soubory & Paměťová média