Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: TT6 hlaska - zadny platny signal GPS

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

hoj, mam dotaz, mam N520 a ted se mi vratil z reklamace, zkusil jsem tomtom6, ale nedari se mi vubec fixnout, pritom gpslocator se fixne celkem oka...
    jak to mas nastavene? netusis kde by mohl byt problem? stale hlasi zadny platny signal....

jak dlouho to muze trvat nez se to fixne? dik za tipy cim by to mohlo bejt... uvazuju i o instal 5tky abych zjistil zda to po reklamaci - vymene desky vubec beha... ale zas gps locator jde ok
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

com port 6, rychlost 4800, tusim a melo by to fachat

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

To nastavení je 9600 baudů a COM8.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

ja ma LOOXe 560 a mam nastaveno jiná GPS 9600 rychlost a com 8 a trva to než najde signal kolem 5minut.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od koci
    hoj, mam dotaz, mam N520 a ted se mi vratil z reklamace, zkusil jsem tomtom6, ale nedari se mi vubec fixnout, pritom gpslocator se fixne celkem oka...
    jak to mas nastavene? netusis kde by mohl byt problem? stale hlasi zadny platny signal....

jak dlouho to muze trvat nez se to fixne? dik za tipy cim by to mohlo bejt... uvazuju i o instal 5tky abych zjistil zda to po reklamaci - vymene desky vubec beha... ale zas gps locator jde ok
    Mám ten samý problém,už jste to nějak vyřešil???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20915

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od killerGBU
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20915
    Já ten problém co je v ve vláknu které uvádíte nemám.Mě lokátor v PDA najde sat.a načte pozici téměř okamžitě.Mám ještě vPDA navigaci Dynavix a ta je také bez problémů.Mě nejde zprovoznit TT,ten jenom hledá a hledá.Jednou se mi připojil asi až po 20 min.Poslední dobou vůbec

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pro upresneni, u tech zminenych PDAcek jez jsem opakovane reklamoval v Getronicsu GPS locator take slapal bez potizi, ovsem problem nastal, jakmile se pustila skutecna navigace. iGo a Tom Tom zcela nefunkcni, iGo obcas problikne "signal", ale do peti vterin opet umre, Tom Tom se nechytne vubec a nebo jen jednou, asi tak na dve vteriny a pak konec, dokud se nevybije baterie je naviagce mrtva, nezafixuje se uz ani jednou. Dynavix jsme nezkouseli, ale to je irelevantni, vetsina nasich zakazniku jiz dlouhe mesice pouziva Tom Toma ci iGo a ani my ani oni na tom neminime nic menit, zvlast kdyz za tento navigacni software zaplatili nemale penize. Tom Tom na tech zarizenich fungoval spickove pred vymenou desky, mel by tedy korektne fungovat i po vymene desky v ramci reklamace, takze at se Getronics snazi..

Podobná témata

1. HTC Diamond - problém - uvolnění zadný kryt
    Od marty22_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-11-2008, 09:10
  2. Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 29-05-2008, 20:03
  3. FSC N560 - zadny zvuk
    Od Aucoin.J v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 26-01-2007, 14:30
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-09-2006, 00:58
  5. Kde najit GPS pro iPAQ h1900? Zadny BT, zadny serial...
    Od Petr Foltýn v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 13-02-2005, 20:16