Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 108

Téma: E-TEN servis

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Musím souhlasit. Slogan na strankách www.etencz.cz dejte nám 14 dní ani o den vic, není pravdivy. M700 tam mám třetí týden a pořád je prý v servisu. Takže jsem zase naletěl, když jsem si kupoval zařízení s tím, že má super servis (
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od w1z1
    Zdravim chtel bych se zeptat. Nikde jsem nenasel relativne uspokojujici odpoved.
    Pokud mám zarizeni od jineho dodavatele (elko trading) nez etencz.cz mám také možnost využít servis v Plzni ? O technickou podporu mi nejde, spíše o případný servis.
    Předem děkuji za odpověď.
    myslím že můžeš mě tvrdili že to stejně všechno končí v německu...a kupoval jsem ho v palmpc ( nevim kde to bere on)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Tomáš Kubec
    Už to pochopte, proč by E-SHOP s.r.o. řešil reklamace za elko trading což je druhej distributor.
    Myslím, že většina zákazníků, která si E-ten koupí, nezkoumá, kolik má výrobce v ČR distributorů, kteří to jsou a jak mají vyřešený servis. Další "zjednodušení" je i to, že nikde není napsáno, že každý prodejce musí odebírat jen od jednoho distributora. Takže klidně může nastat případ, že si koupíte do rodiny/firmy více PDA, z nichž některé budou jednoho a zbytek od druhého ditributora. Pak řešit servis musí být opravdu na ......:?

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Citace Původně odesláno od Tomáš Kubec
    Už to pochopte, proč by E-SHOP s.r.o. řešil reklamace za elko trading což je druhej distributor.
    Myslím, že většina zákazníků, která si E-ten koupí, nezkoumá, kolik má výrobce v ČR distributorů, kteří to jsou a jak mají vyřešený servis. Další "zjednodušení" je i to, že nikde není napsáno, že každý prodejce musí odebírat jen od jednoho distributora. Takže klidně může nastat případ, že si koupíte do rodiny/firmy více PDA, z nichž některé budou jednoho a zbytek od druhého ditributora. Pak řešit servis musí být opravdu na ......:?
    každopádně sem z něj nešťastnej je to nepoužitelný (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Jo, ale to si musí vyřešit řešit e-ten corp. a ne aby jeden kterej poskytuje lepší službu a platí ji třebe ze svého, dělal něco za toho druhého. Ale to vlastně není můj problém, že se do toho vůbec pletu :-( Snažil jsem se jen situaci vysvětlit.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Děkuji za odpvěď, netušil jsem jakou můj dotaz vyvolá následnou diskuzi, ale myslím že by stálo za to to napsat hned do prvního příspěvku tohoto topicu, aby v tom měli jasno i případní další zájemci o e-ten.

Případně nějakej kratičkej návod jak zjistit z jaké distribuce je zařízení. Já jsem již předem věděl z jaké distribuce je zařízení ale každý to třeba neví. A jak jsem se tak různě dočetl tak registrace na stránkách etencz.cz neprobíhá vždy úplně korektně i lidem kteří mají telefon z distribuce etencz.cz.
    Jen nápad tak mě za něj prosím nekamenujte.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

A aby se to nepletlo, tak jsou asi týden v republice distriburoři tři :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Je to v podstatě jednoduché, koupíte-li si zařízení tak na něj máte záruku. Je jedno který z distributorů jej dovezl. Jediné omezení je, že nemůžete poslat zařízení přímo k opravě distributorovi A, když jste jej koupili u distributora B.
    Toto je normální stav věci který funguje v pozadí většiny značek kde neexistuje žádný centrální servis podporovaný přímo výrobcem. Toto se týká i tady propbíraného případu.
    Proto je nejlepší se s reklamací vždy obrátit na svého prodejce a on už vždy ví kde reklamaci uplatnit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

To je snad jasné, že v reklamačním řízení jsou partneři pouze kupující a prodávající.

Spíš šlo o podporu, kterou poskytují jednotlivý dovozci, přesněji jeden a zbytek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Musím poděkovat za kladně vyřízenou reklamaci mého Etena 600+ po zhruba roce pouzivani nezvladl soft res a odmital najet je faktem že reklamace trvala přes tři týdny ale mé čekání bylo odměněno nejen odstraněním závady ale také výměnou předního a horního krytu v ceně záruky tudíž zadarmo .!!!
    Již se těším na X800 a díky novému krytu má M600+ka se lépe prodá ) )

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Henry13
    Musím poděkovat za kladně vyřízenou reklamaci mého Etena 600+ po zhruba roce pouzivani nezvladl soft res a odmital najet je faktem že reklamace trvala přes tři týdny ale mé čekání bylo odměněno nejen odstraněním závady ale také výměnou předního a horního krytu v ceně záruky tudíž zadarmo .!!!
    Již se těším na X800 a díky novému krytu má M600+ka se lépe prodá ) )
    tak to gratulace já tu mojí M700 zítra prodávám a už mi dorazil HTC Kaiser tak jsem zvědavej. Zítra večer bude mazleníčko

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zaslal jsem na reklamaci E-TEN X500 s oficialni WM6. Zpet mi prislo zarizeni "opravene" flashnutim zpet na WM5. A to ze ma clovek na WM6 nakoupenu hromadu softwaru, vcetne lokalizace na WM6, to je asi buřt.. :?

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Zaslal jsem na reklamaci E-TEN X500 s oficialni WM6. Zpet mi prislo zarizeni "opravene" flashnutim zpet na WM5. A to ze ma clovek na WM6 nakoupenu hromadu softwaru, vcetne lokalizace na WM6, to je asi buřt.. :?
    už mám HTC a je super eten už je pryč z domu ikdyž se značnou finanční ztrátou :

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Tak tady čtu ty problémy a jímá mě hrůza při pomyšlení, že bych si musel posílat balíčky se servisem z Plzně. :dead:
    Mám M600+ asi čtvrt roku, ale pořád nevím, zda jsem neudělal chybu, už jsem dokonce psal prodejci, který mě právě odkázal na ten servis, ale pořád si říkám, bude to lepší, nebudu se handrkovat... :?
    Nevím jak vy, ale já mám z toho zařízení smíšené pocity. Dříve jsem měl Handeru (starý PalmOS přístroj) a až na 2 maličkosti, z čeho se jedna vyřešila celkem rychle a s druhou jsem se sžil, fungovala bezvadně. Jediné, co jsem musel dělat, že jsem si často zálohoval, v podstatě pokaždé, když jsem do toho dostal nějaká důležitá data, takže někdy jednou denně někdy jednou týdně. A to z důvodu občasného zaseknutí a resetu.
    Eten se sice nezasekává, respektive ne tak, jako stará HE. Jen občas dělá psí kusy, prostě jako Windows. Program zbuchne, nejde se přepnout... To by se dalo ještě snést, však na všech počítačích mám Win a hold to přežívám, ale když se mi každou chvíli rozhodí dotykový displej a musím kalibrovat a to někdy i několikrát po sobě, když mi to cosi oznamuje zvukově, ale na displeji nic nevyskakuje (třeba budík pípa, ale neskočí mi dole Oznámení), takže to prostě nemám jak vypnout a ono to huláká a huláká, když si člověk nastaví, že nějaké tlačítko má cosi spouštět, ono se tak začne dít, ale časem přestane a přitom v nastavení to stále je a další prkotiny... tak to teda dost otráví. A ani nevím, zda by mi toto v servisu uznali, protože, jak píšu, není to trvalá vada, prostě se tak stane jednou za čas, pak to nějak vyřeším a pak se zase modlim, aby se to dlouho nestalo (
    Já nevím, jaké máte zkušenosti s tímto vy ostatní, ale já si říkám, že jestli jsou všechny Win zařízení na tom stejně, tak to bůh s námi :?: :!:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ne, to nastesti nejsou..

Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. servis
    Od lemiks v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-09-2008, 11:03