Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 108

Téma: E-TEN servis

Nováček
    Registrace
    May 2005

tak eten uz nikdy více. tel mi vrátili že se závada neprojevila. přitom jsem telefonoval přímo s jejich technikem a on mi nerozumněl ani slovo jak to vazbilo. navíc ted nejde tel ani zapnout takže asi poputuje zpátky a vzhledem k tomu že je to 3 reklamace tak jim to celý hodim na hlavu :no: jen nevím co pořídit aby tam bylo vše jako v M700 :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem si koupil nového Etena X500+, objednával jsem to přes distributora Etenu PROCYON COMPUTERS, který je uveden na jejich webových stránkách a při pokusu o registraci na technickou podporu na "http://www.e-tencz.cz/index.php?page=5" mně to už třetí den tvrdošíjně hlásí, že SN není v jejich databázi. Na oficiálním webu Etenu http://www.etencorp.com/Support/download.php?do=login vše proběhne OK. Tak nevím kdo je tady blázen. Podle mně je to geniální pokus, jak se zbavit dotěrných zákazníků, prostě budu tvrdit, že zařízení, které si ode mně koupili prostě neexstuje a když zařízení neexistuje, tak jim žádný kontakt na technickou podporu nedám a oni nebudou otravovat.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Není tam na výběr při registraci mezi S/N a IMEI?

Nováček
    Registrace
    May 2005

já jsem tam musel volat a musely tam dodat moje číslo ručně myslím že v tom maj spíš pěknej bordel už aby byl kaiser...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od pavel.m
    Tak jsem si koupil nového Etena X500+, objednával jsem to přes distributora Etenu PROCYON COMPUTERS
    Ono není nikde psáno, že prodejce bere jen od jednoho z distributorů.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem dnes poslal svoji X500 do servisu, prestalo fungovat sluchatko... tak jsem zvedavej co s tim udelaji, a hlavne doufam, ze to nebude trvat dlouho... coz je klasika... ale tech 31 dni respektuju... akorat jsem bez toho jak bez hlavy )

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od klobouk
    Tak jsem dnes poslal svoji X500 do servisu, prestalo fungovat sluchatko... tak jsem zvedavej co s tim udelaji, a hlavne doufam, ze to nebude trvat dlouho... coz je klasika... ale tech 31 dni respektuju... akorat jsem bez toho jak bez hlavy )
    mě pprvní dvě reklamace uznali byť s tím nehnuli ale potřetí se prý závada neprojevila. nahrávám hovory a už jich mám pár který stojí za prd tak jsem zvěavej :

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to bad:

jaky ty mas problem s mda??

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od klobouk
    to bad:

jaky ty mas problem s mda??
    první reklamace: vazbil mkrofon do repráku - uznáno výměna desky
    druhá reklamace: hned po dodání po první nenabíjí, nesvítí klávesnice a stále vazbí mikrofon - uznáno oprava
    třetí reklamace: stále vazbí mikrofon do repráku - neuznáno závada se neprojevila
    zatím jsem to řešil přímo s e-shopem v plzni ted jsem nahrál pár hovorů kde to je jasně slyšet a asi budu muset zajet do palmpc kde jsem to koupil a pokusim se to dořešit u nich.
    a to ani neřešim že bliká display na úvodní stránce ( dělá to prý u všech musí se vypnout nějakej dodatkovej program)
    celkově je to takový tichý ikdyž mám zvuk naplno
    byl to dost velkej krok vedle ale jiná možnost co se týká plný výbavy nebyla (
    i tak bych si ho asi nechal jen bych prostě rád novej kousek kterej bude fungovat aspoň jakž takž

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim chtel bych se zeptat. Nikde jsem nenasel relativne uspokojujici odpoved.
    Pokud mám zarizeni od jineho dodavatele (elko trading) nez etencz.cz mám také možnost využít servis v Plzni ? O technickou podporu mi nejde, spíše o případný servis.
    Předem děkuji za odpověď.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nemáte.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hmm, tak nevim, ja jsem X500 koupil u BGSLEVI a s reklamaci nebyl problem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Kazdopadne jeste dotaz: ma nekde eshopcz na webu stav reklamaci?? Nebo jedinou moznosti je otravovat servis telefonicky??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tomáš Kubec: ale vzdyt ani Eten.cz nema prece svuj servis ne? Tak v cem si clovek pomuze?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nemá, je to opravováno v Německu.
    Už to pochopte, proč by E-SHOP s.r.o. řešil reklamace za elko trading což je druhej distributor. Jasně že to bylo z Levi v pohodě, když bere od E-SHOP s.r.o.

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. servis
    Od lemiks v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-09-2008, 11:03
  2. Servis???
    Od mdave v sekci Yakumo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 08:27
  3. servis pro MDA 2