Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozhovor s...: Štěpán Bátěk - autor freeware

Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2006 17:07
S jeho aplikacemijsem se setkal spíše náhodou, když jsem si na ce4you hledal ve freeware softy pro svůj, tehdy nový HP iPAQ 4150. Byla to nějaká „čistící“ utilitka. Podle jména jsem si myslel, že je asi Maďar, ale protože byl program v češtině, což moc freeware softů není, začal jsem pátrat a zjistil, že je to Čech a má dokonce na kontě více prográmků. Takže když jsem nyní začal uvažovat o sérii článků o autorech freeware pro PPC, nemohl jsem na něj zapomenout a volba padla samozřejmě i na něj.

Přečtěte si celý rozhovor.
PatrikL (383)|12.12.2006 17:37
Bez tohoto článku by som nespoznal niektoré super aplikácie ;)
V mojom PDA si miesto našlo RGB a Storm Voice :)
Jirkac_ (269)|13.12.2006 12:20
Storm Voice je vazne kvalita ! Diky za clanek
CommanderZ (1798)|13.12.2006 17:43
[QUOTE]Je to hrozná hloupost, takže proto se nemůžu nezeptat: " můžete nám říct nějakou veselou historku z natáčení? Éééééé vlastně programování. Nebo alespoň něco „úsměvného“, kde hrálo PDA hlavní roli.[/QUOTE]

Chybi tu jedny uvozovky ;)
Zdenek Malinsky (9781)|13.12.2006 20:51
:oops: Díky, opraveno.

Kdybych se líp učil a měl o 2 čtyřky méně, tak mě vzali na dráhu. :D
RDT (56)|4.5.2007 19:33
Sice starší článek, ale stejně se k němu vyjádřím :)

Docela mě dostal rozhovor, protože vždycky se jenom vytočím nad něčími nesmyslnými nápady a názory. Ovšem s tímto bych se skoro stotožil. Také očekávám, kdy se konečně přestanou používat ty divné předražené mobilní telefony bez OS :D Alespoň teď vím, že nejsem jediný :)
Jenom moc nevidím budoucnost v GSM a UMTS. Na dnešní dobu jsou velmi omezené. UMTS skoro ani nezačalo a asi ani nikdy pořádně nezačne. 1. je to drahé a za 2. video v rozlišení 176x144 je skoro ani ne na videohovor a na TV už vůbec ne....