Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Poruchy v zobrazování Acer n30

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Mám Acera n30 24 měsíců a 8dní to jest 8 dní po záruce a začali se objevovat pro mě závažný problém, při zobrazování vypadává displej ,ale pokud mírně zmáčknu okraje krytu tak zase naskočí, podle mě mechanická závada ,nemáte s tím někdo zkušenosti ,do servisu posílat nechci při hodinových cenách co tam mají bude oprava dražší než je jeho současná cena. Sám jsem před rokem dělal kamarádovi "výpomoc" a na můj doklad reklamoval svoje PDA a já jsem teď nahranej ,protože nikdo už v záruce PDA nemá. Sám jsem z toho tenkrát měl strach ,ale když čtu jak se k nám chovají značkový servisy tak mám svědomí čistý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tak mi napiš a určitě se nějak domluvíme
    Mam Acer n30 asi jeden a půl roku a už sem ho dvakrát reklamoval kvůly stejný závadě a při třetí reklamaci.....znáš to

Necituj předchozí příspěvek - viz pravidla pro diskutující

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

To by bylo super, protože jinak bych ho začal kuchat a výsledek nejistý.....
    napiš kontakt: vohradnik@seznam.cz

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Tak jsem přeci jenom začal kuchat (doma to nezkoušejte) a závadu jsem objevil celkem snadno. Z displeje jde svazek kontaktů a zapadá do mikrokonektoru a zde byla závada. Konektor je jištěn lepící páskou a tady udělali soudruzi chybu (montáž v Číně) svazek nebyl pořádně zasunut v konektoru a barevná páska celý problém "krásně" zakryla. Po přelepení pásky vše opět OK.

Takže pokud budete někdo ve stejných problémech....

Podobná témata

1. Chybné zobrazování MMS
    Od Mildík_oldd v sekci HD2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-06-2010, 08:45
  2. Spb a zobrazovani pameti
    Od Clown Pennywise v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 14:04
  3. Acer n30 a zobrazování www.stránek
    Od bloodduster29 v sekci Acer