Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Velká recenze zařízení HP iPAQ rw6815 Personal Messenger

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

) přesně ta samá zkušenost - dneska už nejsem schopen napsat smsku na telefonu s klávesnicí - žena se mi chechtá - ale kvůli tomu jsem si PDA kupoval - abych se (mimo jiné) vyhnul používání klávesnice. Proto dost dobře nerozumím lidem, který si pořídí PDA s vysouvací klávesnicí (Hermes?) - no to je šílený - taková cihla... ale každej je strůjcem svýho štěstí. )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

jo a v tramvaji si udelam diru do displaye Klaveska ala mobil+T9 je stejne nejlepsi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Pokud někdo chcete klávesnici jako na mobilu pro psaní sms tak si na netu najděte prográmek htc phone pad nebo xda atom t9 phone pad, umí psát s/bez t9.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od HollyG
    jo a v tramvaji si udelam diru do displaye Klaveska ala mobil+T9 je stejne nejlepsi
    V trambaji ani v medru - nepíšu

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od HollyG
    No, kdo chce kam, pomozme mu tam, ale musis si uvedomit ze ne kazdej pouziva misto stylusu vrtacku :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ja osobne bych si z tehle dvou nevybral asi zadne, mam jine favority ...
    Môžeš aj konkretizovať?

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

ahoj, mel bych 2 dotazy: nemuzu prijit na to, jak se aktivuje hlasite HF??? dalsi dotaz: VI NEKDO,JAK SE DA ODSTRANIT TEN PRISERNY SUM PRI POSLOUCHANI MP3 PRES SLUCHATKA??? je to fakt nepouzitelne jako mp3 prehravac... a to jsem si dnes poridil 2GB kartu:-(((

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ahoj, pri sve nocni nespavosti jsem objevil v adresari Windows aplikaci fmradio.exe, ktera jde spustit, nehlasi zadnou chybu, tedy krome toho, ze zadne radio nehraje

dival jsem se na google, kde to par lidi take objevilo, ale zadny zpusob, jak to ozivit ...

napadlo me, ze by tam to radio mohlo byt a teoreticky by mohlo jit aktivovat treba pres nejaky registry key, mozna je tu nekdo zkusenejsi a dostane se dal, nez ja

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jen pro jistotu - sluchatka asi mate pripojena Vesmes vsechna radia v Pocket PC si bez sluchatek ani neskrtnou...

A k odstraneni sumu - obavam se, ze nijak... Mozna upgrade FW, ale nejsem si jisty, ze uz neco takoveho v HP udelali.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm funkci FM radia ma v sobe tusim model iPaq hw6815, ale nikoli u nas dostupny rw6815...Ale nejsem si stopro jist. Jinak pripojeny headset je podminka - funguje mj. i jako antena.
    Ze ale nahravana ROM pri jinak prakticky totoznych strojich bude stejna, o tom nebude pochyb.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

diskuze o HP iPAQ rw6815 je zde. Řeší se tam i šum ve sluchátkách. Hlasité HF se aktivuje při hovoru podržením zelené klávesy. Model rw6815 fm rádio nemá, má jej rw6828.

Walker_ce4you
    Guest

Tak ja uz ho nemam. Koupil jsem si ho 27.12.2006 a uz ho nemam, teda mam, ale rozbitej. Nosil jsem ho v original pozdre za opaskem a choval se k nemu i s nim normalne. Az jednou jsem sedel na bobku a o necem debatoval a po stoupnuti jsem zjistil, ze mi prasknul display, podotykam, ze jsem necitil nijak zvlastni tlak, ze bych ho nejak mackal. Samozrejme HP se k tomu stavi, ze je to jednoznacne vina zakaznika. Je to muj treti HP iPAQ, oba predchozi jedou do ted, rx3715 mam stale ja, ale po zkusenostecj je rw6815 muj posledni HP iPAQ i HP zarizeni celkove. Ted se poohlednu po necem, co bude v kovovym pouzdre, protoze jsem presvedcen, ze chyba je v dilenskem zpracovani a v pouzitem ne prilis pevnem plastu. rx3715 vypada a je jednoznacne bytelnejsi.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Dobrý den, mám problém se svým hp ipaq 6815. Nedaří se mi ho připojit k mému pc pomocí usb kabelu. Mám active sync 4.5. Píše mi to vysokokapacitní disk usb neznámí. Neměli jste někdo podobný problém? Případně nemáte někdo nějaký ovladač? Na přiložených cd, jsem žádný nenašel. Děkuji za případnou pomoc. Tomas

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 10:29
  2. Velká recenze zařízení HP iPAQ h2210
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 10:26
  3. Velká recenze zařízení HP iPAQ hw6900