Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Půjdou PDF z PC na PDA?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Maglor: Jenze adobe AS convertor stejne otaguje max asi 30% pdfek, aby bylo mozny pouzit reflow. Repligo to zkonvertuje, ze si zobrazeni volis sam. Zarovnani podle obrazovky (reflow) samozrejme ma..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od otilrak
    S PDA chci začít a .....
    a proc by nesli? jo pujdou

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nicméně pokud mám dokument v Office, nepřijde mi úplně šťastné to prohánět přes PDF a následně požadovat reflow, spíš bych to uložil do vhodného formátu pro eBooky na PDA a pak použil příslušnou čtečku.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Saman
    Maglor: Jenze adobe AS convertor stejne otaguje max asi 30% pdfek, aby bylo mozny pouzit reflow. Repligo to zkonvertuje, ze si zobrazeni volis sam. Zarovnani podle obrazovky (reflow) samozrejme ma..
    Je pravdou že pro otagování PDF souborů používám adobe acrobat a tam jsem se ještě nesetkal s PDF které by otagovat nešlo (teda pokud není zamčené proti úpravám samozřejmě).

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Nepodarilo se mi rozjet Acrobata v real VGA modu, zkousel jsem uz snad vse (komplet reinstall), mate nekdo nejake tipy?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Můžete ještě někdo PLEAS dát odkaz na to, jak zprovoznit adobre reader tak, aby zobrazoval PDF v real VGA módu? Nemůžu to nikde najít.... Děkuji

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Honza Cech
    Dopurucuji mobipocketreader na adrese http://www.mobipocket.com/en/DownloadSoft/default.asp super čtečka a navíc si můžeš stáhnout i mobicreator, který je free a umí vytvořit ebook i z PDF kromě jiného. Konverze probíhá většinou v pořádku, občas se vytvoří mezera navíc ve slově, ale není to tak hrozné. Určitě je rychlejší než AbdobePockerReader. Navíc tahle čtečka podporuje funkci autoscroll.
    Díky za super tip. Hledal jsem způsob jak převést PDF soubory tak, abych je mohl číst v mobipocket reader a creator se osvědčil perfektně. Převod jsem udělal do PRC a nic se nepokazilo, čeština funguje jak má.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Půjdou ceny PDA dolů?
    Od Tissi v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-07-2005, 19:44