Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TYTn a zamrznutí po soft resetu

mdragon (18)|7.12.2006 20:16
Liddi pomoc,

nevim si rady, flashnul jsem ho na 1.35.....protoze se mi porad prikusoval, ale ted kdyz si nainstaluju sw od spb ( plus.. backup...) tak po soft resetu se ten kram zastavi na modry obrazovce windows mobile a zustane tam viset...a jde pouze jen hard reset
Máte někdo nápad...????

Diky


M
ElSoft (1244)|7.12.2006 20:42
SPB Backup by to sám od sebe dělat neměl, pokud tedy neprovádíš obnovu ze staré ROM
pokud je to SPB Pocket Plus, tak bych zkusil povypínat co se dá a postupně přidával(indikátory, Safe Mode, Taskbar Battery Idicator....)

pokud nic nezaber, tak zkus jinou romku
Wuffi (1599)|7.12.2006 21:15
Neumi i SPB Pocket Plus Safe Mode? Pokud ano, zkus jej po jeho instalaci aktivovat. Mel by Ti pomoci -- pokud zabere, v SafeMode vzdy postupne povypinas Today pluginy pripadne odinstalujes aplikace na ktere mas podezreni a uvidis.
Jinak opravdu neobnovuj celou zalohu po upgrade!!! Nejlepe instalovat aplikace nacisto a obnovit si pouze data, pokud to SPB Backup umi (nevim, pouzivam Sprite Backup)...
mdragon (18)|8.12.2006 07:44
Tak jsem zkoušel jak mi Wuffi poradil po kažýdm soft resetu aktivovat safe mode SPB P+ a zkusil jsem jej.Do safe modu mi nabehl v pohode a hned jsem zkusil reset znovu ale do normalniho a take nabehl.....???
Co s tim , nic jsem neupravoval!!!!

Jak muzu povipinat pluginy?Moc s tim zarizením jestě neumim....díky

Je pravda , že jsem včera Unlocknul CID, mel bootlaoderem 1.06 a rom verzi 1.18...3 a presmahl jsem to tom image info od matrada z listopadu 1.35....Tytn se neuveritelne zrychlil, ale po kazde instlalaci jakyhokoliv softu my to vzdy vytuhlo...

Wuffi (1599)|8.12.2006 08:08
Kdyz uz Ti to pak nabehne vporadku po restartu ze Safe Mode, a provedes soft reset znova, nabehne i pak vporadku, nebo zase "trucuje"?
Ta situace neni podle mne zpusobena tim upgrade, myslim ze jsi prvni kdo to tu popisuje. Navrhuju spis patrat co se muze dit, postupnym odebiranim aplikaci co by to mohly delat.
Nebo pokud na to spechas tak asi HR a instalovat vse od znovu a davat si pozor jestli to zacne znova vyvadet a po instalaci jake aplikace.
Jinak vazne jsi nedelal obnovu ze zalohy po upgrade?
mdragon (18)|8.12.2006 08:19
Po flashnuti, se my nainstaluji dodany caby z ext.rom a ja jsem potom pokracoval první spb pocket + a hned po nem jsem to uz nakonec resetoval a vytuhnul mi pri startu wm5 ted si s tím hraju a zkousim to.Aktivoval jsem si safe mod v p+ po kazdym resetu a tam mrcha pri resetu se me zepta zda chci safe mod nebo ne, kdyz jej necham tak ten smejd nabehne i do safe i normalniho rezimu.Zkusim jeste dokud tam nema plny data, to zase vypnout v p+ a resetovat zda nabehne...
Jinak ho mam asi tak tyden...:o)
mdragon (18)|8.12.2006 08:23
Tak i po vypnuti safe modu nabehl...Nerozumim tomu, zmeny jsem zadny nedelal na nastaveni....

Ale necham si tam pro jistotu aktivni safe mode po kazdym resetu neverim tomu...vcera jsem s tím strávil půl dne a jediny co pomohlo byl hard reset..a to jsem opuchl o vsechny data....

Diky za pomoc.

M