Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pár otázek pro společnost Eurotel

Pavel Koza (4761)|20.1.2004 13:49
Koncem loňského roku uvedl Eurotel, překvapivě jako první společnost v České republice, do prodeje druhou generaci svého Pocket PC Phone edition zařízení pod názvem Eurotel Dataphone II. Při té příležitosti jsem položil kompetentním pracovníkům této společnosti několik otázek, které se týkají jak nového zařízení, tak i ostatních produktů používajících operační systém od Microsoftu. Odpovědi na ně naleznete v tomto článku.

Odpovědi na ně naleznete v tomto článku
st.tom_ce4you (365)|20.1.2004 13:54
Jedná se o rozhodnutí výrobce. Servis pro SmartPhone a DataPhone zajišťuje firma GSMobil (Kostelecká 879, Praha 9, tel: 283 931 809, servis@gsmobil.cz)

Coze to jsou ale ku*vy, takze pro rom 1.06.00 budu muset odnest telefon do servisu a cekat treba 14-dni az mi to flashnou?
sabak_ce4you (59)|20.1.2004 16:44
Jo a samozrejme pokud si to preflashnete sami ,GSMobil se pak na jakekoli reklamace vykasle s notickou ze tam nemate originalni operacni system.
Myslim ze si brzo budu muset koupit ctecku na SD karty a udelat si zalohu :-(
Nema nekdo v RUU 1.06 verzi ? :-)
Adam
johny_ce4you (57)|21.1.2004 09:40
Ty odpovedi jsou opravdu hrozne :( Nevite nekdo nahodou, jestli Eurotel nebude prodavat novou verzi Smartphone (neco jako Orange E200)? Ted zlevnili puvodni Smartphone na 4000 (Mobil+), takze se treba neco chysta :?:
milosh_ce4you (1)|22.1.2004 14:25
Soude podle formulace a vyrecnsti na ty otazky v Eurotelu odpovidal vratnej a nebo uklizecka. takovy blaboly :disgusted:
Michal Jelínek (220)|22.1.2004 16:00
A co jste cekali? Presne tyhle odpovedi jsem dostal na otazky na DataPhone asi pred rokem!!!

Aspon vidite, ze Eurotel nema o zakazniky absolutne zadny zajem! Pouze o potencionalni.

Este ze sem si DataPone 2 nekoupil. Radeji pockam na firmu, co o me bude mit zajem i po koupi ...
st.tom_ce4you (365)|28.1.2004 12:32
[QUOTE="Michal Jelínek"]A co jste cekali? Presne tyhle odpovedi jsem dostal na otazky na DataPhone asi pred rokem!!!

Aspon vidite, ze Eurotel nema o zakazniky absolutne zadny zajem! Pouze o potencionalni.

Este ze sem si DataPone 2 nekoupil. Radeji pockam na firmu, co o me bude mit zajem i po koupi ...[/QUOTE]

Obavam se, ze takovou v CR nenaleznete.