Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP BT klávesnice.

tomassino1 (16)|5.12.2006 16:38
Dobrý Den, jsem nový majitl dell axim 51v. Pouzivám ho bez české lokalizace, SW klavesnici od resca.
Koupil jsem si HP BT klávesnici, nainstaloval 2 nutné soubory k jejímu používání dle rad zde na foru (ovladač pro BT a pro klávesnici od HP). Klavesnic vpohodě funguje. Jen se chci zeptat - nenašel jsem na to nikde nějakou odpověď.. Jak to udělat aby psala české znaky? Je nějaké jednoduché řešení? A máte tip, kde sehnat nějaké nalepovací popisky?
Díky...
Tomáš Pantoflíček
dort (1212)|5.12.2006 17:26
pro funkční češtinu je potřeba nahrát malou lokalizaci tj. jen české znaky na klávesnici, jinak systém zůstane v původním jazyku

Méďa (69)|5.12.2006 21:10
Pozor na funkčnost češtiny. Nejdříve si vyzkoušej jestli ti vše funguje a pak si teprve kup lokalizaci. Já mám klávesnici Stowaway a mám problémy, peníze jsem v podstatě vyhodil, protože ji nepoužívám (Lokalizaci Sunnysoft). Viz vlákno Sunnyoft.
Mira_ce4you_oldd (192)|5.12.2006 21:23
Ja nemam zadnou lokalizaci, ale pouzivam programek ae keyboard mapper. Verze 0.9.4 byla zdarma a na 2003 funguje v poho (na strankach uplne dole). Konfiguracni soubor pro cestinu mohu popr. poskytnout (teda snad ho najdu), nekde tady na foru taky je.

Mira
tomassino1 (16)|6.12.2006 00:21
konfigurační soubor na češtinu by byl skvělý... btw: je na nejakou konkretni klavesnici? Diky, TOM
Take bych radeji pouzival tento programek nez lokalizaci...
Mira_ce4you_oldd (192)|6.12.2006 07:43
Tak tady jsou dva souborky pro cestinu (od Milana Švece).

Mira
tomassino1 (16)|6.12.2006 13:14
Děkuji moc!!! :)
colombo_ce4you (36)|7.12.2006 18:55
[QUOTE="Mira"]Tak tady jsou dva souborky pro cestinu (od Milana Švece).

Mira[/QUOTE]
...neviem, ci nerobim nejaku chybu, ale nejde mi to stiahnut? vraj stranka s tymito datami neexistuje. mozete mi to poslat? riesil som ten isty problem a velmi som sa potesil tejto diskusii. vdaka
Mira_ce4you_oldd (192)|8.12.2006 07:42
Tak jeste jednou a tentokrat to zkusim zapakovat.

Mira
tomassino1 (16)|10.12.2006 20:48
v soucasne odbe je k stahnuti jen novejsi verze AEK a ta, pokud chci pouzit konf. prg pro cestinu hlasi chybu. Programy na cestinu je treba napsat jine.. asi.. Nevite nekdo v cem je zakopany pes?
elbond (6)|3.1.2007 18:00
Taky děkuju, ušetřilo mi to peníze za lokalizaci :)

Jen mi není jasné, jak zadat písmena jako Ů, Ď, Ť, Ň... Škoda, že nefunguje standardní postup vkládání háčků a čárek... na HP BT klávesnici je sice možnost klávesové zkratky ALT-D pro vkládání čárky pro písmeno, háček tam ale není...

---

Tak jsem si přes nástroj WR-Tools HotKeys zjistil Unicode kódy těch písmen a nějak si to nastavím. Škoda, že to WR-tools nefunguje s BT klávesnicí...
LUK.Krejci_ce4you (74)|2.11.2009 19:33
Ahoj.
Rad bych si sam vytvoril to premapovani, ale ten prilozeny scan mi neni schopen vypsat kody k vetsine klaves z BT klavesnice. Nesetkal se s tim nekdo? Neznate prosim reseni?
Moc dekuji