Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: HP BT klávesnice.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Dobrý Den, jsem nový majitl dell axim 51v. Pouzivám ho bez české lokalizace, SW klavesnici od resca.
    Koupil jsem si HP BT klávesnici, nainstaloval 2 nutné soubory k jejímu používání dle rad zde na foru (ovladač pro BT a pro klávesnici od HP). Klavesnic vpohodě funguje. Jen se chci zeptat - nenašel jsem na to nikde nějakou odpověď.. Jak to udělat aby psala české znaky? Je nějaké jednoduché řešení? A máte tip, kde sehnat nějaké nalepovací popisky?
    Díky...
    Tomáš Pantoflíček
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

pro funkční češtinu je potřeba nahrát malou lokalizaci tj. jen české znaky na klávesnici, jinak systém zůstane v původním jazyku

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Pozor na funkčnost češtiny. Nejdříve si vyzkoušej jestli ti vše funguje a pak si teprve kup lokalizaci. Já mám klávesnici Stowaway a mám problémy, peníze jsem v podstatě vyhodil, protože ji nepoužívám (Lokalizaci Sunnysoft). Viz vlákno Sunnyoft.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Ja nemam zadnou lokalizaci, ale pouzivam programek ae keyboard mapper. Verze 0.9.4 byla zdarma a na 2003 funguje v poho (na strankach uplne dole). Konfiguracni soubor pro cestinu mohu popr. poskytnout (teda snad ho najdu), nekde tady na foru taky je.

Mira

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

konfigurační soubor na češtinu by byl skvělý... btw: je na nejakou konkretni klavesnici? Diky, TOM
    Take bych radeji pouzival tento programek nez lokalizaci...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Tak tady jsou dva souborky pro cestinu (od Milana Švece).

Mira
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Děkuji moc!!!

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Mira
    Tak tady jsou dva souborky pro cestinu (od Milana Švece).

Mira
    ...neviem, ci nerobim nejaku chybu, ale nejde mi to stiahnut? vraj stranka s tymito datami neexistuje. mozete mi to poslat? riesil som ten isty problem a velmi som sa potesil tejto diskusii. vdaka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Tak jeste jednou a tentokrat to zkusim zapakovat.

Mira
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

v soucasne odbe je k stahnuti jen novejsi verze AEK a ta, pokud chci pouzit konf. prg pro cestinu hlasi chybu. Programy na cestinu je treba napsat jine.. asi.. Nevite nekdo v cem je zakopany pes?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Taky děkuju, ušetřilo mi to peníze za lokalizaci

Jen mi není jasné, jak zadat písmena jako Ů, Ď, Ť, Ň... Škoda, že nefunguje standardní postup vkládání háčků a čárek... na HP BT klávesnici je sice možnost klávesové zkratky ALT-D pro vkládání čárky pro písmeno, háček tam ale není...

---

Tak jsem si přes nástroj WR-Tools HotKeys zjistil Unicode kódy těch písmen a nějak si to nastavím. Škoda, že to WR-tools nefunguje s BT klávesnicí...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj.
    Rad bych si sam vytvoril to premapovani, ale ten prilozeny scan mi neni schopen vypsat kody k vetsine klaves z BT klavesnice. Nesetkal se s tim nekdo? Neznate prosim reseni?
    Moc dekuji

Podobná témata

1. CZ SIP klavesnice (free) - česká klávesnice
    Od Saman_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 26-03-2008, 16:52
  2. klavesnice
    Od evolva v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-09-2006, 14:21
  3. klavesnice