Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Pár otázek pro společnost T-Mobile

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Po několika odkladech bylo zařízení T-Mobile MDA II konečně nabídnuto koupěchtivým zákazníkům. Při té příležitosti jsem položil kompetentním pracovníkům této společnosti několik otázek, které se týkají jak nového zařízení, tak i ostatních produktů používajících operační systém od Microsoftu.

Odpovědi na ně naleznete v tomto článku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Fajn, takze se clovek vubec nic nedozvedel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Poradne kecy, jeste, ze tam neni jmeno toho, co odpovidal. Tohle bych ani nezverejnoval, pac pak o zarizeni bude mit zajem jen ..... . Co je to za reci, ze vyrobce nenabidnul. Pokud maji zajem prodavat, museji to chtit. A pokud to jini maji, proc to nemaji oni ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od hybo
    Poradne kecy, jeste, ze tam neni jmeno toho, co odpovidal. Tohle bych ani nezverejnoval, pac pak o zarizeni bude mit zajem jen ..... . Co je to za reci, ze vyrobce nenabidnul. Pokud maji zajem prodavat, museji to chtit. A pokud to jini maji, proc to nemaji oni ?
    Petre ted mluvis jak nejake male decko .. proste kdyz nenabidl tak neni ne? A kdo jsou ti "jini" co "to" maji? A k tem "kecum" .. co jineho bys tam videl radsi? Vzdyt tam mas odpoved na kazdou otazku

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

[QUOTE="MirekU"Petre ted mluvis jak nejake male decko .. proste kdyz nenabidl tak neni ne? A kdo jsou ti "jini" co "to" maji? A k tem "kecum" .. co jineho bys tam videl radsi? Vzdyt tam mas odpoved na kazdou otazku[/QUOTE]

...no ma urcite pravdu v tom, ze me jako zakaznika nezajimaji interni problemy tmobile.
    (IMHO)
    pro me je tmobile v tomto pripade dodavatel zarizeni, ktere si sam objednal a asi by se mel snazit vychazet vstric zakaznikum (nejen) v podpore.
    vymluva na vyrobce je sice alibisticka, ale v tomto pripade neni asi na miste...
    (/IMHO)

Martin S.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

to neni vymluva, to je fakt .. proste neni ;-) a operatori to jen komunikuji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od MirekU
    to neni vymluva, to je fakt .. proste neni ;-) a operatori to jen komunikuji
    ...ale ano, je to fakt. ale vzhledem k tomu, ze tmobile to dodava jako unikatni (jeho) zarizeni a s podporou se mohu obratit jen na nej, tak je to fakt, ze na zakazniky kasle tmobile a ne skutecny vyrobce. jak jsem rekl, interni problemy me jako zakaznika nezajimaji - ja se chci podporu na kterou bych mel mit narok od tmobile a je mi vskutku jedno, jakym zpusobem tmobile donuti sve smluvni partnery.

hodne zarizeni velkych znackovych spolecnosti je vyrabenych take tretimi stranami a pritom je to nezbavuje zodpovednosti.

btw: ale je to asi diskuze vskutku nazorova a nerad bych rozpoutaval nejake emocialni rozepre (zvlast, kdyz jsem se do toho jen tak nevinne zapletl)

Martin S.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

"Pro uživatele MDA II opět připravujeme podporu. Lze ovšem předpokládat, že MDA nemůže mít takovou podporu jako Palm, nebo Compaq/HP vzhledem k prodaným množstvím."

O jake podpore to mluvite? Myslite Sim toolkit, nebo snad myslite nemoznost ukazat jmeno u prichozi sms, nebo snad myslite ani jeden neuvedenej update jak na radiovou cast nebo na ROM jak tomu bylo u MDA 1.

Reknete mi, jak je mozne, ze zahranicni operatori maji updaty k dispozici ke stazeni a vy je nemate? Vzdyt jste svetovy operator?

Informovanost Vasich zamestnancu na tema MDA 1 a II, je 0. To je take podpora? Prodavac co mi prodaval 1-ku nevedel ani co k cemu patri.

:no: :no: :no: :no: :no:

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

funkce ukazovani jmena u sms jde zaridit patchem od Moravie Consulting ... neni v zakladnim OS

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ano a ja se Vas tety tazi kde je ta Vase podpora? Vzdyt to nebylo ani na Vasem webu www.t-mobile.cz/mda. Jak je mozne, ze operator O2 zverejnil upgrade rom, kde byl funkcni sim toolkit + funkcni zobrazovani jmen? Nezlobte se na mne, ale Vase podpora je vysmech a Vy to jeste obhajujete.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

tento patch MC je jenom jejich produkt, oni za nej chteji penize takze si to taky komunikuji

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

tento patch MC je jenom jejich produkt, oni za nej chteji penize takze si to taky komunikuji
    aha takze ten MMS klient na Vasich strankach je asi Vas produkt? Nema to cenu, ptal jsem se na spoustu otazek odpovedel jste na 1 a ta se tedy z Vasich odpovedi ani Vasi firmy netykala.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od st.toma
    aha takze ten MMS klient na Vasich strankach je asi Vas produkt? Nema to cenu, ptal jsem se na spoustu otazek odpovedel jste na 1 a ta se tedy z Vasich odpovedi ani Vasi firmy netykala.
    co byste chtel slyset? ze to neni tak jednoduchy? ze se tady vsichni snazime aby tady ten sw se STK byl? ze HTC cesky trh vcelku ignoruje? Ze ignoruje MDA1 jako takovy? Vzdyt jste psal ze vas to nezajima a ze to jsou vymluvy, co vam na to mam rict?

Proste mi verte ze delame co je v nasich silach aby se to zlepsilo ... Doufam ze s MDA2 to bude mnohem lepsi, ale prostor pro nespokojenost se tady najde vzdy

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od st.toma
    btw mms klient je produkt ktery byl vytvoren pro nas, ten patch si MC vytvorila nezavisle na TM, nebo ET, proto to taky tezko bude na jejich strankach. Proste je to jejich komercni produkt

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

MurkU, jsem starsi jako Ty, tak bacha :-)))))

Jinak vazne, podpora TM CZ je minimalni. Patch je zdarma a tedy nevidim problem jej dat na WWW. Ale vim, ze to neni lehke. V podstate jsem asi chtel rict jen tohle. Po zkusenostich lidi s TM a ET v souvislosti s MDA-DATAPHONE1 bude asi tezke pri tehle "podpore" je prehodit na MDA2. Je mnoho veci, co nemaji s tim, ze jsme CZ nic poslecne, protoze funguji i veci,co pro CZ nejsou specialne urcene.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Windows Mobile - soubor několika otázek - Opera Mini, BT zástupce...
    Od Vertigo_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 17:07
  2. Společnost Microsoft již brzo uvede Office Mobile 6.1 pro Windows Mobile 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2007, 23:29
  3. Pár otázek pro společnost TRANiS
    Od Pavel Koza v sekci PocketKiM
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 23:29
  4. Reakcí: 5