Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Najlepsie Bluetooth sluchatko na TyTN

Matrix44 (134)|5.12.2006 10:19
Caute,
prosim o radu, ake si mam kupit Bluetooth sluchatko k TyTN-u ? Pripadne ake mate, a ako ste s nim spokojni ?

Dakujem,
Matrix44
Wuffi (1599)|5.12.2006 10:38
Rozhodne nedoporucuji Jabra 250v. Velmi casto se mi "sekala" - sama od sebe zacala vibrovat, a vzhledem k tomu ze jedina moznost resetu byla umisteni do nabijeciho stojanku, ktery jsem s sebou rozhodne netahal, byl jsem na zbytek dne bez handsfree. Proste vibrovalo do uplneho vybiti.
Matrix44 (134)|5.12.2006 10:43
dik, a ake by si doporucil ?
radekhulan (315)|5.12.2006 11:51
Používám sluchátko od SonyEricsson HBH-GV435, a jsem spokojen. SE nakonec Bluetooth vynalezl, takže je to "originál" :-) Navíc se tento model skvěle a rychle dává na ucho, desetina sekundy, a výdrž je 3-5 dní (dle počtu hovorů).

http://www.sonyericsson.com/
Matrix44 (134)|5.12.2006 12:07
vyzera perfektne, aspon co sa tyka vzhladu, tak splnuje max. moje predstavy. Nabija sa cez mini USB, alebo nejako inac ? Kolko ta vyslo ?

Dik,
Matrix44
radekhulan (315)|5.12.2006 12:37
Nabíječka je speciální od SE, cena kolem 2.000 Kč. Měl jsem asi 10 BT sluchátek, a ohledně ergonomie nasazování a nošení při hovoru je toto nejlepší.
Matrix44 (134)|5.12.2006 13:06
aj ked musim priznat ze by som radsej sluchatko ktore sa nabija cez MiniUSB, a este tak ako pri Jabra 500V este dodaju aj MiniUSB nabijacku do auta (mohol by som ju pouzivat aj na TyTN-a), asi si nedokazem vybrat uplne "dokonale" sluchatko. Na SonyEricsson HBH-GV435, som nasiel zatial najlepsiu cenu 2.741.-Sk.
Nechem sa splasit, ale rad by som mal (alebo aspon objednal), uz tento tyzden nejake sluchatko. Uvidim co mi este kto poradi, a potom si vyberiem.

Dakujem,
Matrix44
radekhulan (315)|5.12.2006 13:33
Hlavně bych ti doporučil na BT HF nešetřit, sluchátko za 1000 Kč bude také "nějak" fungovat, ale kvalita zvuku, ergonomie nasazení a nošení, výdrž a třeba i kompatibilita bude tak hrozná, že je nakonec nebudeš vůbec používat... Toto je jedna z mála oblastí, kde je de-facto nutné kupovat značkové věci..
Matrix44 (134)|5.12.2006 14:41
dik, urcite nechcem setrit, tie Jabra som spomenull len koli MiniUSB napajaniu a nabijaniu. Pokial mi nikto neporadi nic ine, tak asi kupim tie SE HBH-GV435 co mas aj ty. Urcite nechcem nieco objednat, usetrit par stovak, a potom byt nastvany ze mi to nefunguje korektne. Klasicky problem, je ze zatial som nenasiel kde by som ich dokazal kupit v Kosiciach. Len na objednavku z BA, alebo za lepsiu cenu, ale zas sa mi nepozdaval dodavatel.
Este mam otazku, ako je to v pripade pouzitia slnecnych okuliarov ? Nezavadza ta cast co je za uchom ?

Trochu som sklamany ze z takeho velkeho mnozstva ludi co tu chodi, tak len Wuffi a ty, ste boli ochotni poradit.

Matrix44
radekhulan (315)|5.12.2006 14:49
Vyzkoušel jsem to se slunečními brýlemi, a pohoda, i když extrémně pohodlné to není, je toho za uchem moc :-)
Taurus_old2dm (28)|5.12.2006 20:35
shodou okolnosti jsem si toto SE bt sluchatko vcera koupil, stalo necelych 1900, perfektne vypada a hlavne se perfektne nosi. i pri prudkych pohybech je na uchu jako prilepene (oproti jinym sluchatkum).
radekhulan (315)|5.12.2006 20:44
Btw, doporučuji si ohnout na stranu ono sluchátko, já na to, že se dá otáčet, přišel až druhý den ;-)
Matrix44 (134)|6.12.2006 09:32
teraz uz len najst kde ho kupit, pripadne objednat za nejaku lepsiu cenu ;)

Matrix44
Antonsiu (31)|6.12.2006 10:07
[QUOTE]aj ked musim priznat ze by som radsej sluchatko ktore sa nabija cez MiniUSB, a este tak ako pri Jabra 500V este dodaju aj MiniUSB nabijacku do auta (mohol by som ju pouzivat aj na TyTN-a)[/QUOTE]

To nie je este take iste. Ja som kupil GPS BT359, a auto nabijacka mi nenabija TyTNa. :(
Mam aj Black Berry a ani ta nabijacka mi nabija TyTNa. Dufam, ze ked kupim auto nabijacku na TyTNa, tak aspon ta bude nabijat GPS pripadne HandsFree
Matrix44 (134)|6.12.2006 13:24
dobre vediet ako je to s nabijackami, aj ked je to uz jedno, lebo som uz objednal tie SonyEricsson HBH-GV435.

Matrix44
mv22 (1)|6.12.2006 15:23
[QUOTE="Matrix44"]dik, urcite nechcem setrit, tie Jabra som spomenull len koli MiniUSB napajaniu a nabijaniu. Pokial mi nikto neporadi nic ine, tak asi kupim tie SE HBH-GV435 co mas aj ty. Urcite nechcem nieco objednat, usetrit par stovak, a potom byt nastvany ze mi to nefunguje korektne. Klasicky problem, je ze zatial som nenasiel kde by som ich dokazal kupit v Kosiciach. Len na objednavku z BA, alebo za lepsiu cenu, ale zas sa mi nepozdaval dodavatel.
Este mam otazku, ako je to v pripade pouzitia slnecnych okuliarov ? Nezavadza ta cast co je za uchom ?

Trochu som sklamany ze z takeho velkeho mnozstva ludi co tu chodi, tak len Wuffi a ty, ste boli ochotni poradit.

Matrix44[/QUOTE]

Čaues, nevím jestli ti tím pomůžu, ale pořídil jsem si Jabru 160, sice nevypadá nicmoc, ale na druhou stranu jsem s ní spokojenej.Používám jí tak 5 hodin denně a vydrží skoro 5 dní nabitá. Ale nenabíjí se přes mini USB. Jinak protože ji používám jenom v kanceláři (v autě HF) jsem naprosto spokojenej a to včetně ceny do 1.000,- Kč.
Matrix44 (134)|6.12.2006 20:04
dik za snahu pomoct, ale uz som objednal tie Sony Ericssony ;)

Matrix44
Matrix44 (134)|10.12.2006 18:14
[QUOTE="rADo2"]Btw, doporučuji si ohnout na stranu ono sluchátko, já na to, že se dá otáčet, přišel až druhý den ;-)[/QUOTE]
s ohnutim nebol problem, to som sa docital uz v recenzii, aj ked si neviem predstavit ako si ho pouzival bez ohnutia, asi si nadaval, ze co za blbost si si kupil :D :D :D
Pocuj, ja pocujem pekne a cisto, ale na druhej strane boli pripomienky, ze ma pocuju ako keby s konferencneho hovoru do miestnosti, a ked nic nerzpravam, tak maju pocit ako keby som tam uz nebol, proste je absolutne ticho. Myslim si ze je to OK, ale povedz mi nieco k pouzivaniu.

Dik,
Matrix44
radekhulan (315)|10.12.2006 18:27
Druhá strana si nikdy nestěžuje, slyší mě čistě.
Matrix44 (134)|10.12.2006 20:51
ja som nehovoril ze si stazuju na cistotu, len ze som bol hned upozorneny, ze ci mam hovor zapnuty do miestnosti. Asi si to budem musit vyskusat z druhej strany ;)

Matrix44
WAV_ce4you (42)|14.12.2006 00:02
Nemohu si vynachválit SonyEricsson HBH-IV835.
Super zvuk, muší váha,neobtěžuje, dokonalý a atraktivní design, nebije se s brýlema, výdrž 4-5dnú
radekhulan (315)|14.12.2006 00:41
Tam bych se asi trošku bál, že mi to bude padat z ucha, ne? ;-) Přece jenom, HBH-GV435 drží špičkově i při rychlé chůzi na ulici, kdežto HBH-IV835 asi ne..

Jinak kamarád si dnes koupil SuperTooth Nano, a je s ním také velice spokojen. Kvalita zvuku sice není 100%, ale tak 90%, nicméně zase to vyvažuje displej s číslem volajícího a nabitím baterie.
WAV_ce4you (42)|14.12.2006 17:07
Samozřejmě, že je třeba sluchátko vyzkoušet přímo na příslušném uchu. Já mám pravděpodobně ucho konfekční:D, takže drží skvěle, a to i při sportu, či chůzi.
Má takové zvláštní těsnící kroužky, které vůbec netlačí a jsou tam přiloženy celkem 3ks různých průměrů. V těchto věcech je Sony opravdu špička.
Naopak mám pocit že drží lépe než ty s obroučkou za ucho. Já jsem navíc obrýlený, takže tam není nežádoucí interakce s brýlemi.
Tohle a podobné zboží je nejlepší nakupovat v kamenném obchodě s možností vyzkoušení.
ad ST Nano: Co se týče displeje, je to zajímavá vychytávka, ale já mám kupříkladu cca 600 kontaktů, takže mi stejně číslo nic neřekne. Designově i zvukově je Sony ovšem úplně někde jinde.
Matrix44 (134)|21.12.2006 09:36
Takze neviem ako je to s vydrzou u inych BT sluchadiel, ale ja som si svoje SonyEricsson HBH-GV435 kupil 08.12. a dnes je 21.12. a sluchadlo mi este stale indikuje plny stav nabitia. Pouzivam ho naozaj kazdy den, tj zapnem ho rano cca. o 07.00 a vypinam ho niekedy o 20.00 hod. Povodne som si myslel, ze ked mi vydrzi 3 dni, tak budem rad.
Na druhu stranu, mal som uz niekolko reklamacii, na to ako je ma pocut. Samozrejme moze byt aj chyba v prepojeni operatorom (stavalo sa mi to aj bez BT sluchadla, a aj s inym telefonom).
Ja som zatial spokojny, lebo vyzera naozaj fantasticky, a kazdy kto ho videl, tak uznal ze je nadherne. Osobne si ale este trosku musim zvykat na zvlastne pohlady ludi, ktorym v ociach vidim "co to za robocopa ide ?" :D
Este mam otazocku, dokazal by som na toto HF sluchatko pocuvat aj hudbu, alebo film ?

Majte sa,
Matrix44
Matrix44 (134)|7.1.2007 13:51
Mam opatovny dotaz, je mozne prehravt hudbu do BT Handsfree sluchatka ?

Dik,
Matrix44