Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket outlook

Blekota (120)|20.1.2004 00:14
mam gprsjacket + ipaqa3870 a ked posielam mail tak nikdy odoslaný mail nehodí do položky sent(ako v normalnom pc outlooku) ale zmizne, všetko inak funguje ok len chcem vediet ci je to normálne a ak ano na čo tam vlastne polozka sent je. Dik.
PavelR. (2184)|20.1.2004 07:54
[QUOTE="Johnypaq"]mam gprsjacket + ipaqa3870 a ked posielam mail tak nikdy odoslaný mail nehodí do položky sent(ako v normalnom pc outlooku) [/QUOTE]

... tak by tomu samozřejmě mělo být i v případě aplikace Inbox ve vašem iPAQu.

[QUOTE]
ale zmizne, všetko inak funguje ok len chcem vediet ci je to normálne a ak ano na čo tam vlastne polozka sent je. Dik.[/QUOTE]

... neprováděl jste obnovu ze zálohy? Něco podobného se mi stávalo na iPAQu 3970 právě po obnovení zálohy - tj. pošta se stahovala místo do Inboxu, který patřil k vytvořenému pop3 účtu, do Inboxu účtu ActiveSync. Zkuste se podívat do účtu ActiveSync, složky Sent, zda tam něco nenajdete :-)

PavelR.
Blekota (120)|20.1.2004 10:40
ano, raz som obnovoval system zo zalohy-no netusil som ze to bude mat neake nasledky:evil: ,no v mojom pripade odoslané spravy neodklada outlook nikde, ani do active syncu. Vy ste mali viac stastia:)) Nieco asi na tom billovy(microsofte) bude, ked dokazal nas*at aj Tarantina - KILL BILL.:sarcastic: Mimochodom dakujem za odpoved/reakciu.
Sieno (70)|20.1.2004 10:41
No, stejný problém je s ActiveSync. Když pošlu mail, tak než se synchronizuje s PC, uloží se mail do složky "pošta k odeslání", až se odešle, tak není ve složce "odeslaná pošta". Na PC v odeslané poště je...
S přijímáním mailů problém nemám.

NoOne
VIta56 (69)|20.1.2004 11:34
No, a máte ukladání do folderu "Sent" nastaveno? :-) Menu Tools, Options, Message a zatrhnout keep copy of .....
Sieno (70)|20.1.2004 11:39
Mám, to jsem kontroloval. Přesto nic :no:

NoOne
Blekota (120)|20.1.2004 13:36
ja som ale deBILL:D nastavil som keep copy of ..... tak ako ste radily a uz to funguje tak ako ma. Dakujem velmi pekne za radu.
Jozo