Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Mobile DVD - konverze videa nově

Zdenek Malinsky (9781)|4.12.2006 18:45
Firma Spb Software House uvolnila dnes ke stažení desktopovou aplikaci, která umožňuje konverzi filmů do formátu pro PPC a WM zařízení nejvyšší možnou rychlostí a s náhledem v reálném čase, jak se praví v tiskové zprávě.



Česká stránka produktu s více informacemi je zde, stahovat můžete na této stránce. Program požaduje OS Microsoft Windows 98 / 2000 / XP.

Cena Spb Mobile DVD je 24.95 USD
Standa_ce4you (380)|7.12.2006 18:41
Program vyhovuje, rychlost převodu je perfektní. Kdyby uměl do videa intergrovat titulky, není o čem, takhle zůstanu u VirtualDubu nebo lépe PocketDivxEncoderu...
steve12 (9)|10.12.2006 14:53
Jediny program, ktery umi prevadet filmy rovnou z DVD. Opravdu velmi rychly.
Žulda_ce4you (244)|10.12.2006 21:16
Jak jediny? Jsem nedavno neco podobneho hledal a našel jsem mnoho DVD konvertorů... Jen si vybrat.

lukike (278)|28.12.2006 20:55
Ozaj ten program je skvely,co sa tyka rychlosti,...
Len mam jeden dotaz k nemu,..mam jeden film vo formate .wmv krory mi na PDA seka (sekne kazde 3 sekundy) tak som si ho chcel urobit pre PDA a cez Mobile DVD
Otvorim si program,vyberiem subor ktory chcem urobit pre PDA a ked ho nacita tak tam kde ma byt akoze ukazka filmu,ktory chcem urobit mam zeleny stvorcek a aj ked dam start zecne sa prekonvertovavat alebo ako to mam nazvat aa ked ho nasledne spustim v PDA tak cas ide ale obrazovku mam zelenu,..hm
Ako keby ten ptogram nenacital ten film .wmv
Ostatne napr format .avi alebo DVD nacita v pohode,,..
Neviete kde moze byt problem???
Alebo mam najprv ten film dat do formatu .avi a nasledne prekonvertovat cez mobile DVD???
homer_cz (1)|18.3.2007 12:20
predne Vas fsechny zdravim, nevite negdo plis jak se v SPB MOBILE DVD prepina na dalsi kapitoly pokud je DVD menu vice strankove?
Mam nekolik DVecek se Simpsnama a SPB_mobile_DVD v1.0 vidi vzdy jen prvni tri kapitoly. Dikyfsem:(
Zdenek Malinsky (9781)|8.5.2007 22:24


Dnes firma zveřejnila tiskovou zprávu, ve které oznamuje vydání nové verze (1.2.0) tohoto programu. Hlavní změnou je podpora pro Windows Mobile Smartphone zařízení.

Stahovat můžete zde.