Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Seznam - také nedbáte varování?

Zdenek Malinsky (9781)|4.12.2006 18:08
V diskuzích ce4you.cz se už mnohokráte probíralo to, že se stránky seznam.cz špatně nebo vůbec nezobrazují, resp. způsobují padnutí prohlížeče. Rovněž problémy s poštou na seznam.cz nejsou nic nového. Pokud si někdo myslí, že trpím seznamofóbií, stačí když použije tlačítko hledat a pár diskuzí tu k tomuto tématu najde.

Minulý týden jsem se cestou z práce bavil s jednou známou o počítačích atp.. Kromě jiného chtěla něco poslat a dávala mi svou mailovou adresu. Když jsem se divil, proč má zrovna seznam, dostal jsem odpověď, že "to tam maj fšichni". Snažil jsem se ji přesvědčit, že seznam není zrovna dvakrát bezpečný a spolehlivý a když si poštu nestahuje do PC, tak by o ni mohla přijít.

Dneska ráno mě vzbudil mobil. Když jsem ho zvednul a řekl prosím, odpovědí bylo: ty vole, tys měl pravdu a pak už jen sprostá slova v množství větším, než velkém. Posléze jsem pochopil, že je jednou z mnoha postižených, ovšem už jsem nezaregistroval, zda přišla o všechny kontakty a maily nebo jen o část. Inu, seznam - nenajdu tam co tam mám.

Když jsem vstal a pustil počítač, našel jsem něco k tomuto problému:
Emailové schránky na Seznam.cz opět vyřadila chyba diskového pole

Nejvíc mě dostalo chvástání majitele Seznamu:
Šéf Seznamu: my bojujeme maximálně s Googlem

Nechápu, jak s něco tak nekvalitního může být tak úspěšné. Asi správná reklama a demagogie dělá svoje. :(

Tak a teď je ten správný čas, založit si také ímejlovou schránku u seznamu. :D :D

Také milujete seznam :?:
P3T3 (24)|4.12.2006 19:19
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]
Nechápu, jak s něco tak nekvalitního může být tak úspěšné. Asi správná reklama a demagogie dělá svoje. :([/QUOTE]

A Windows je něco jiného ??? :D
Standa_ce4you (380)|5.12.2006 15:13
Já už se uživatelům seznam mejlu jen směju. Myslím, že varování bylo dost, a pokud se podle toho nezařídíli, ať sklízí své ovoce...
flashman (1366)|5.12.2006 16:39
já mám mail na seznamu a musím říct, že poslední dobou mě začíná pěkně ....
Maily chodí i třeba den po odeslání a dost často nefunguje sezanm vůbec..
Navíc s outlook mi nefunguje odchozí pošta
Problém je stejný, jako proč nepoužívám MSN. Seznam je už prostě zaběhlý a musel bych všude nahrazovat emailovou adresu a ani nevím, kam všude sem jí cpal..

Nejspíš jste mě ale přesvědčily a postupně se budu snažit to přesměrovat někam jinam.

Máte někdo nějaké objektivní porovnání ostatních mail hostů?
Atlas, nebo Centrum, nebo co?

PS - myslím, že za úspěšnost seznamu může jeho již zaběhnutá tradice (byl to vbec první vyhledávač, který jsem poznal) a také docela dobré jméno
atomion (1159)|6.12.2006 09:46
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]Máte někdo nějaké objektivní porovnání ostatních mail hostů?[/QUOTE]Z českých freemailů používám už asi 3 roky atlas a nestěžuju si.. Nevím jak je to s jeho internetovým rozhraním, ale poštu stahuju pouze přes Outlook a Atlas.cz nemá chybu :) Pro upřesnění: Používám POP3.. S IMAPem nemám zkušenosti ;)
M@r€k (2)|6.12.2006 14:59
Ja zase pouzivam centrum a s outlokem IMAP a jde v poho i upozornovani smskou na mobil na seznamu hruza a des:no:
flashman (1366)|7.12.2006 15:22
tak sem založil gmail a musim říct, že na takovouhle rychlost mailu už sem skoro zapomněl.

Gmail je fakt super.
+ super rychlost
+ stabilita
+ volné místo (2.7 Gb)
+ má PDA verzi
- neumí posílat upozornění formou SMS
CommanderZ (1798)|7.12.2006 18:18
Znamy to na gmailu ma nejak zarizene, ze mu je to posila. Nevim jak, gmail pouzivam velmi svatecne.
flashman (1366)|7.12.2006 18:21
nejspíš má přesměrování na nějaký mail, který to umí
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2006 20:32
kubisz (1054)|7.1.2007 18:39
[QUOTE]- neumí posílat upozornění formou SMS[/QUOTE]

umi, ale pouze na "mobilni email" aka @t-email.cz, @sms.eurotel.cz (o2.cz??), @vodafone.cz...klasicky jen dat preposilani posty a zaskrtnou ponechat na serveru kopii...funguje zcela bez problemu, jen diky tomu, ze posila ty kopie, tak velky maily (s velkou prilohou) nedojdou...
Kavy (374)|12.2.2007 16:03
Hurááá,od poledne mi zase nejdou emaily na Seznamu :((
CommanderZ (1798)|12.2.2007 17:52
Nam si nestezuj :sarcastic:
Honny_ce4you (6)|17.3.2007 12:24
[QUOTE="P3T3"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]
Nechápu, jak s něco tak nekvalitního může být tak úspěšné. Asi správná reklama a demagogie dělá svoje. :([/QUOTE]

A Windows je něco jiného ??? :D [/QUOTE]Ano, Windows funguje... A dobře.

Já mám všechno na gmailu a u sebe na serveru.