Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jornada 680 - lokalizace

pardalcv (5)|4.12.2006 14:45
Nazdar lidičky ...
Koupil jsem Jornadu 680 WinCE 2.0 a sháním českou lokalizaci. Nejni tu náhodou někdo od té dobroty a neporadil by? Už jsem obeslal pár firem co to dřív prodávaly ale nikdo se mi neozval. Dík za pomoc.
PavelR. (2184)|4.12.2006 16:28
... zkus support@moravia-consulting.com. Mel by to byt LEng pro SH3 procesory a Windows HandheldPC Professional. Presnou verzi uz si nepamatuji ...

PavelR.
pardalcv (5)|9.12.2006 00:47
Dik za info, kontakt probehl a poslali mi funkcni lokalizaci. Jen mi to nepise hacky a carky :-( pisu knihu a ty hacky a carky jsou pro mne zasadni. Zkusil jsem jeste dotaz a uvidime ...
pardalcv (5)|9.12.2006 00:50
Pro upresneni - probehl kontakt se sunnysoft.cz protoze ten moravia-consulting.com je uz uplne mimo ...
PavelR. (2184)|9.12.2006 06:47
[QUOTE="pardalcv"] ... protoze ten moravia-consulting.com je uz uplne mimo ...
[/QUOTE]

... jak mimo?" :) E-mail nefunguje nebio ještě jinak. Pokud si dobře pamatuji, tak pro HP Jornada 680 měla MORAVIA jako jediná funkční lokalizaci, včetně klávesnice ...

PavelR.
pardalcv (5)|9.12.2006 11:35
Do "moravie" jsem psal několikrat a nikdo se mi neozval. Na stránkách "ArtSoft" jsem nasel kontakt na "Portfolio Praha" a ti mi odepsali abych se zeptal u "Sunnysoft". Ti mi poslali lokalizaci "Sunnysoft 1999 verze 4.0 A". Všechno mám česky ale nevím jak psát s diakritikou. Zkoušel jsem to přepínat podle manuálu ale nemůžu to donutit psát česky :-( buď tam něco chybí nebo jsem absolutní ...
pardalcv (5)|9.12.2006 11:57
Hurááááááááááá už to chodí, je v tom malej fígl a musím se přiznat že to bylo ve mě ... :D Pokud budetet někdo potřebovat poradit, ozvěte se.