Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Splašená cihla ... :))

mathyass (47)|4.12.2006 09:41
Ahoj

mam takovy specialni dotaz. Rano se mi stalo nasledujici ...

mel jsme narizeny budik na 6:45 ...vstal jsem o pul a vesel jsme do nastaveni budiku a odskrtnul buzeni. Nedal jsem vsak OK, nechal jsem to nastavovaci okno otevrene....

v 6 45 jsem ale slysel budik tak jsem prisel k mobilu a zminene OK jsem stisknul v domneni ze tim potvrdim ze budit nema a bude klid... no ale budil dal ... jenomze neukazoval vubec zadnou hlasku ze budit proste jen prehraval budici zvuk.... tak jsem dal SR ... no behem SR se spustilo buzeni znovu hihi a budil selou dobu....

Nakonec sem musel zrusit prehravani zvuku jinak by me ten telefon budil co minutu snad dnes cely den ...

Nevite kde muzu ten budik uplne resetnout at uz mi da pokoj ???
ElSoft (1244)|4.12.2006 10:36
Zkus program Check Notifications
Zdenek Malinsky (9781)|4.12.2006 11:25
Ještě doplním, že na stránkách výrobce tento softík nenajdeš, takže jedine zde ve freeware zde. Pokud nepomůže, pak je poslední záchranou hardreset.
mathyass (47)|4.12.2006 14:26
po laborovani s Checknotifications jsem se dostal do faze kdy uz neni budik jako splaseny, ale prestala mi fungovat synhronizace s activesync ... nenajdou se pocitac a zarizeni ... po SR mi porad blika zluta ledka na Unim jako ze mam neco prosvihnuteho ....
Wuffi (1599)|4.12.2006 14:58
No pravdepodobne jsi odmazal co jsi nemel.
mathyass (47)|4.12.2006 15:01
pravdepodobne jo .... no ted jsem konecne opravil budik...vse funguje stprocentne .... no az teda na ten activesync ... ten proste nejede ...damn ...
neccu HR ...

Wuffi (1599)|4.12.2006 15:26
Co jsi vlastne vsechno odmazal? A umi ta aplikace export/import? Nebo lepe, mas zalohu?
mathyass (47)|4.12.2006 15:29
zalohu nemam ... odmazal jsem skoro vse :)))) nejdrive to cervene co mi nabidlo jakoze duplicitni zanznamy apod .. .no kdyz to nepomohlo vlozil sme se do toho metodou pokus omyl s domenim ze ot je jen nejaky log, ktery se stejne vytvori po resetu znovu ... no asi ne :)))) ale prijd emi ze kdyz se tam ted podivam tak tam vidim to co tam bylo i predtim ....
mathyass (47)|4.12.2006 16:19
tak pres irda mi activesync funguje .. .cili sem musel asi nejak podrbat synchron pres USB ... damned
sirandrew (210)|4.12.2006 17:16
hosi, hosi. ja pouzivam na buzeni SPB TIME 2.0 a nemam problemy. budiku si muzu dat kolik chcu, hraje i mp3 (na kazdy den mam jinou mp3ku)... pohoda
Wuffi (1599)|4.12.2006 17:59
Mathyass: ano, pravdepodobne jsi odmazal event upozornujici na spojeni pres RS-232. Pouceni pro priste, paklize necemu nerozumim (zaznamy v Notification Queue), radeji to neodstranuji.
mathyass (47)|5.12.2006 07:34
jj presne tak... udelal jsem backup systemu ... pak HR ... zjistil jsem si ktere eventy mi chybej ohledne repllog.exe ... nasledne jsem po peripetiich s memaid nasel sk tools se kteryma se mi podarilo eventy nasypat do zarizeni ...

chybely tyto

11) Event:
Application: repllog.exe
Notify Type: 1
Event Status: 0
Event Type: 14
Arguments: AppRunAfterRndisFnDetected
-----------------------------
12) Event:
Application: repllog.exe
Notify Type: 1
Event Status: 0
Event Type: 1
Arguments: AppRunAfterTimeChange
-----------------------------
13) Event:
Application: repllog.exe
Notify Type: 1
Event Status: 0
Event Type: 9
Arguments: AppRunAtRs232Detect
-----------------------------


No a po nastaveni techto eventu a SR zarizeni opet funguje :)))

PS: Jo a jeste jsem zapommnel dodat ze po nekolika hodinach .... ono to takhle vypada ze jsem to za 5 minut mel :)
mathyass (47)|5.12.2006 10:08
Hmm tak jeste malej problem .... jelikoz jsme preinstaloval pri testovani activesync 4.2 na 4.5 a pak zase zpet tak se mi ted nechce UNI synchronizovat s PC. SIce mam zarizeni nazvane stejne jako rpedtim ale activesync mi zahlasi ze zarizeni uz je synchronizovano s jinym pocitacem a ukazuje mi v active sync uplne jiny nazev zarizeni ... ? priznam se ze nejsem zadny profik takze moc dobre nechapu kde se bere ten jiny nazev zarizeni... myslel jsem ze to bere activesync podle nazvu zarizeni z vlastnosti zarizeni.

Jakym zpusobme jsem schopen opet napojit synchronizaci zarizeni s notebookem ?
Wuffi (1599)|5.12.2006 10:35
Zkus v ActiveSync na PC i na PPC zrusit stavajici partnerstvi. Pak by jiz nemel byt problem. Po pripojeni se k PC se zobrazi stary znamy pruvodce ve kterem si nastavis synchronizaci tak jak jsi ji mel drive. Drzim palce.
mathyass (47)|5.12.2006 13:40
JJ...diky ... sem si toho v nastaveni PPC nevsimnul .... po odstraneni uz to funguje ...respektive spojil jsem je znovuy a vypada to OK ... no zajimave je ze s emi ale to PDA porad jmenuje v tom activesync jinak nez se jmenovalo puvodne .... predtim bylo MATH_PDA ...tak jak je v zarizeni ... a ted je WM_MBEHUNEK kde MBEHUNEK je login do win XP