Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA - VGA pda - interni/externi GPS? (hlavni kandidati: A N311 x FS N560)

mnovys (3)|3.12.2006 21:29
Zdravim,
planuji nakup PDA a nejsem zatim rozhodnuty jake zarizeni vybrat.

Hlavni motivaci k nakupu je navigace, ale predpokladam ze ve vysledku bude tvorit maximalne polovine vyuziti (z toho 80% pro autonavigaci, zbytek turistika).

Zbytek prace s Internetem - cteni mailu, surfovani po netu + obcasne pripojeni k serverum v pripade nejakych problemu (ssh, remote console). Pro pripojeni k netu chci pouzivat WiFi nebo BT telefon - podle aktualnich podminek. Pripadne jeste obcas skouknuti nejakeho filmu.

Zarizeni by melo mit VGA display, WiFi a BT.

Zatim vybiram hlavne mezi nasledujicimi dvema zarizenimi:
1) Acer n311 + BT GPS
2) Fujitsu Siemens Pocket LOOX N560

Zatim lehce vede ten Acer (je tam i lepsi cena), ale rozhodnuty jeste moc nejsem. Klidne zahrnu do vyberu i dalsi zarizeni. Cenove by to melo byt +/- v urovni tehle dvou.

Puvodne jsem planoval Acer C530, ale pak jsem se rozhodla pro to VGA. Nebo myslite, ze bych ho mel vratit do vyberu? (ta cena je tam nejlepsi)

V nejake diskuzi tady na serveru bylo uvedeno, ze pro pouziti pri pesi turistice (v lese) neni integrovana GPS prilis vhodna (ztraceni signalu, skoky po 500m,...), jak vidite tohle?

Nejake dalsi prakticke zkusenosti, ktere by me mohly zajimat?

Rikal jsem si i, ze by toto oddeleni mohlo pomoct i spotrebe - na druhou stranu, to stranu ale zase pribude kabel do auta.

Co rikate na tuhle nabidku: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41004? Nebo myslite, ze je vhodnejsi jina kombinace (jine GPS)?

Dik za vase nazory,
Martin

PS: Myslite, ze se po Vanocich dockame nejake vyprodejove akce, nebo nejake novinky na kterou by se mi vyplatilo pockat?
Zdenek Malinsky (9781)|3.12.2006 21:32
Už jsem to psal dneska v jiné diskuzi:

Já osobně bych doporučil kombinaci Dell Axim X51v (samozřejmě s Complete Care), GPS iTec BT 339 a na spojení se světem něco od SonyEricsson.