Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehrávání složky s hudbou pomocí pluginu v souborovém manageru

overgrounder (176)|3.12.2006 19:13
Zdravím,
chci se zeptat, jestli neexistuje pro nejaky znamejsi souborovy manager (napr. Resco ci TC) plugin, diky nemuz mohu rovnou prehravat adresare s hudbou, podobne, jako je to na desktopu s Winampem, kdyz pod pravym mysitkem vyjede nabidka "play in winamp". Shanim to proto, ze WMP ve Windows 5.0 je znacne na h***o, alespon co se zobrazovani a pridavani slozek s hudbou tyka. Nebo mate nekdo nejaky jiny napad, jak tohle resit?
diky vsem...
Surgical (2364)|3.12.2006 23:47
Vyzkousej MortPlayer cesky popis treba zde
overgrounder (176)|4.12.2006 05:57
Diky, ale nejde mi apriori o pouzivani jineho prehravace. jde mi jen o to spousteni z pruzkumnika... Hudebni kvalitou mi WMP vyhovuje nejvice... Opravdu to nejak nejde?
Surgical (2364)|4.12.2006 16:59
Tak to jsi asi jeden z nemnoha...
Jinak mp3 jsou defaultne asociovane s WMP, tak nechapu, v cem je problem. V adresarich? Jednim z reseni je vytvoreni a pouzivani playlistu, jinak pres veskerou vnejsi podobu a nazev nemuzes od Windows Mobile ocekavat vsechny funkce jako u Windows ve stolnim pocitadle, stolni Wokna taky nezabiraji 64MB na disku, pokud vim....
overgrounder (176)|4.12.2006 17:40
Jasne je, ze vytvarenim playlistu se muj problem resi, nicmene ho nechci resit timto zpusobem, nybrz se ptam, zda-li neexistuje moznost, o kterou se zajimam. tot vse.
Cpu do Varia denne 10 alb, druhy den znova, cili vytvareni playlistu mne zdrzuje a otravuje. Ja vim, jde o cvik, ale zvykat si nechci. Radeji hledam cestu, ktera mne vyhovuje vice a na niz jsem zvykly.

Ale i tak dik za rekaci :)