Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft InterWrite PRO 9.1 na HTC TyTN

Matrix44 (134)|3.12.2006 13:58
Sunnysoft InterWrite PRO 9.1
pouziva niekto tuto lokalizaciu na HTC TyTN (Orange SPV M3100) ? Je taka strasna ako predosla ?

Dakujem,
Matrix44
radekhulan (315)|3.12.2006 19:14
Podle mých testů nezpomaluje systém, tedy tato konkrétní verze.
Matrix44 (134)|3.12.2006 19:48
dik, dobra sprava, tak to asi skusim. Dam vediet ako sa to prejavilo na rychlosti.

Matrix44

EDIT : takze mam tam Sunnysoft InterWrite PRO 9.1. MDA-ko mam pocit ze sa trosku spomalilo (len ked som v nastaveni), ale mozno som uz len nakazeny recami o spomaleni. Co sa dalo tak je ceske, mam radost aj s moznosti plnohodnotnej SK klavesnice. Otvaranie a nacitanie zlozky Windows, cca. 2-3 s, vobec nemam pocit spomalenia. Zatial maximalna spokojnost :)
jumbo_ce4you (162)|3.12.2006 22:22
Rozdíl v době otevření složky Windows s a bez IW 9.1 je 11s proti 3s. Občas přestane fungovat tlačítko Suspend v SPB Pocket Plus a semtam nejde napsat "i" při používání InterWrite Recognizeru. Než jsem povypínal různé "vychytávky", občas jsem byl chováním mazlika překvapen :D Teď, ťuk ťuk, všechno už druhý den funguje, s naistalovaným IW, vypnutou lokalizací systému, podporou HW klávesnic a nejnovější oficiální ROM se složka Windows otevírá 10s.
radekhulan (315)|3.12.2006 22:25
IW Pro nemá na otvírání složky Windows prakticky vliv, na vině je zelený HTC dialer ;)
Matrix44 (134)|3.12.2006 22:30
ten cas som pisal odhadom, teda v mojom pripade mam pocit ze rychlost sa nezmenila. Teraz som si ale dal namuhu, a cez "Prieskumnika" som si stopol otvorenie adresaru "Windows", a vysledok je 4-5s. Skusal som to 2x, s tym istym vysledkom. Ale mam pocit, ze predtym sa otvaral tak isto rychlo, a ked bol rychlejsi o 1s, tak to mi je jedno.
Urcite by bolo super, keby lokalizacia bola primo od Microsoftu, tak ako je aj WinXP CZ, ale aj taketo riesenie potesi ;)

Matrix44
Wuffi (1599)|4.12.2006 08:18
rado2: Zajimavy pokus o vtip ;)
radekhulan (315)|4.12.2006 15:38
To není vtip, ten zelený HTC dialer opravdu děsně zpomaluje celý telefon, konkrétně MT_PC_Hermes_Qtek_WWE_060621.CAB a P_Generic_UI.CAB. IW Pro 9.1 problém opravdu není, otestováno několikrát.. Vím, že spousta lidí nesnáší (z historických důvodů a zcela oprávněně) IW Pro, ale v tomto případě opravdu není na vině..
Wuffi (1599)|4.12.2006 16:10
U mne na vine dialer rozhodne neni, neb jej pouzivam, system je svizny a oblibene meritko - zobrazeni slozky Windows za 4s.
Matrix44 (134)|4.12.2006 19:37
takze som uz mal maly problem od instalacie IW, nechcela sa mi rozsvietit HW klavesnica po vysunuti, pri slabom osvetleni, nakoniec pomohlo tuknutie do klavesnice. Raz sa vyplo podsvietenie, pri malej prestvke pri pisani. A na soft. klavesnici mi nefungoval gombik "Backspace", aj ked sa graficky stlacil, tak nefungoval. Pomohla zmena klavesnice na US, a nasledne spat na SK.
A niekedy mam pocit ze cely system ma trosku pomalsiu odozvu, ale nie je to stale, inokedy mi prijde ze reaguje rychlejsie.

Matrix44

EDIT : takze ceska lokalizacia mi vobec nespomalila system, ale na svedomi to mal stale beziaci program "Sync". Po jeho vypnuti, v spravcovi programov sa system opatovne rozbehol, tak ako pred instalaciou IW ;)
BADMOPAR_ce4you (85)|2.8.2007 21:46
Skoušim už druhej den IW Pro 9.1 a pořád se nemůžu zbavit ikony úplně dole na today (ne v systray)a nedrží mi CapsLock,neví někdo jak to přelstít?Dík