Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze instalovat programy (MDA Vario)

vesi_ce4you (123)|3.12.2006 12:06
Zdravím. Z ničeho nic mě nejde nainstalovat žadný program (ani z CABu). Místa mam dost. A HR se mi moc dělat nechce. A pokud budu muset, poradí mi někdo dobrou rom ( pokud možn na CID locked zařízení a v češtine ) Prošel jsem snad celou diskuzi na ce4you ale pořád nemám jasno do jaké jít. Jinak nadějně mi přijde Molski+čeština od Jimm98y. Ale znamená to unlock. A pokud se do toho pustím, chci abych tam měl to nejlepší :D Dík za rady.
TheMelin (1642)|3.12.2006 12:36
A co to pise, nebo dela kdyz chces neco nainstalovat? Takhle ti teyko nekdo poradi. Zkus byt trochu konkretnejsi.
flashman (1366)|3.12.2006 12:39
a nebo moje CID locked edition + čeština - to ani nemusíš unlockovat.. a nebo si počkat na CZ superrom ale to už zase bude potřeba unlock
vesi_ce4you (123)|3.12.2006 13:37
[QUOTE="TheMelin"]A co to pise, nebo dela kdyz chces neco nainstalovat? Takhle ti teyko nekdo poradi. Zkus byt trochu konkretnejsi.[/QUOTE]
Máš pravdu :) Když dám cokoliv instalovat, tak se mě to zeptá kam a poté mi napíše "Program xxx nelze nainstalovat" a hodí mě to z5 do výběru umístění. Pakárna :(
vesi_ce4you (123)|3.12.2006 13:42
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]a nebo moje CID locked edition + čeština - to ani nemusíš unlockovat.. a nebo si počkat na CZ superrom ale to už zase bude potřeba unlock[/QUOTE]
Dobrá kombinace. Na tvoji romku je tu samá chvála ;) A kdo ví kdy bude bude superrom? :)
PS: Kdyby jste měli zájem, tak bych s Váma rád na superrom makal. Živím se jako programátor a Vario mám :D
flashman (1366)|3.12.2006 15:27
tak to pokud si programátor, tak nějak vyřeš to odemčení CID, aby si mohli superrom nahrát všichni. Popř. pokud bys třeba naprogramoval o 200 MB paměti ROM víc, tak by to bylo taky dobrý :D :D :D
Víceméně to zvládáme - pokud by bylo něco potřeba, tak se určitě ozveme
vesi_ce4you (123)|3.12.2006 15:31
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]tak to pokud si programátor, tak nějak vyřeš to odemčení CID, aby si mohli superrom nahrát všichni. Popř. pokud bys třeba naprogramoval o 200 MB paměti ROM víc, tak by to bylo taky dobrý :D :D :D
Víceméně to zvládáme - pokud by bylo něco potřeba, tak se určitě ozveme[/QUOTE] Jasný, nechtěl jsem se vnucovat. Jenom jsem chtěl přispět svou troškou do mlýna :)
flashman (1366)|3.12.2006 18:11
OT: pardon - já ti zapomněl poděkovat za nabídku. Podle mě dělat ROM na vario je hloupost.. Spíš bys měl udělat nějakej dobrej, užitečnej prográmek pro PPC, protože to je dlouhodobější záležitost.
Vario pude za rok do šrotu a pak co? nebudou ROM nebude nic
TheMelin (1642)|3.12.2006 20:34
Zkoušel jsi SR?
SpeedyTuning (240)|3.12.2006 22:03
no pokud sis hral s PocketMechanicem nebo SKTools tak vim kde je problem.
TheMelin (1642)|3.12.2006 23:10
S SKTols si ted hraji docela dost, porad v nem neco zkousim a koukam co se stane, ale instalace mi funguji porad normalne. Kdyztak napis s cim si nehrat abych se toho pripadne vyvaroval.
SpeedyTuning (240)|3.12.2006 23:12
no vim ze v pocketmechanicu to byla oprava vadnych registru....takze u sktools to bude neco podobneho,...ale roste pokud tomu ten dotycny nerozumi..treba jako ja...tak to nikdy neudela nic dobreho :)
vesi_ce4you (123)|4.12.2006 19:56
Zkoušel jsem všechno možný, ale nepomohlo nic :( SKtools to myslím nebude, neb jsem s ním v té době nepracoval. A SR jsem dělal asi 100x :) Takže jsem nahrál Johnnnnnnnnnny_v1.0_CIDlocked_edition + Jimm98y_CZ_RC1 a vypadá to, že všechno maká jak má. Akorát jsem narazil na jeden problém a to s sms, ty se mě neodesílají hned, ale třeba poslední se mi odeslala někde po 2 hodinách :(