Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN (Orange SPV M3100) a WiFi

Matrix44 (134)|2.12.2006 12:47
Caute, mohol by mi prosim Vas niekto uplne polopate vysvetlit ako mam nastavit (a co mam nastavit) aby som sa mohol pripojit k sieti cez WiFi. Jedna sa mi o pripojenie konkretne doma. Notebook som zvladol pripojit, ale TyTN-a mam akurat 1 hodinu, a som z neho zatial jelen. Zvladol som priradenie MAC adresy TyTN-a do zoznamu povolenych MAC adries.
Pripadne, nejake ine odporucane zakladne nastavenia, lebo aj ked mam PDA z PalmOS, tak toto je nieco uplne ine.

Dakujem,
Matrix44

EDIT:
boze to mi nikto nepomoze ? Uz som skusal vsetko. Siet mi WiFi neukaze, tam mi pise stale "conncting....", ale v polozke Configure Wireless Networks sa mi ju podarilo pridat, a aj pripojit, pise mi "Available", ale dalej sa neviem dostat, anavod co mam k Orange SPV M3100 je na ....

Prosim pomozte :)
Martino2_ce4you (42)|2.12.2006 21:39
Nemáš náhodou na tý domácí WIFI síti nastavený nejaký druh zabezpečení? WEP,WPA,TKIP. Podle toho co opisuješ bych to na tohle odhadnul...
Matrix44 (134)|3.12.2006 00:44
Dik za snahu poradit. Problem bol nemam tusenie kde, pretoze ked uz som skoro odpadaval, a robil to iste po 1000x, tak to nabehlo. Chyba bola asi TyTN-e, ako keby bol primrznuty. Chvala bohu uz ide. Akurat ten IE nie je nic moc, a ked dam fuul-screen zobrazenie, tak je to lepsie, lem mi potom chybaju moznosti "home", a "favorites". Daju sa sice vyvolat dlhym stlacenim pera na obrazovke, ale nepride mi to dobre riesenie. Pouzivate original IE, alebo Operu 8.0 pre smartphony, alebo nieco ine ?

Dakujem,
Matrix44

EDIT:
Co si myslite o najnovsej verzii Sunnysoft InterWrite PRO 9.1 ? Strasne mi spomali cely system ? Nie zeby som nerozumel vsetkemu co sa tyka nastaveni, ale mat to v (chcel som napisat v rodnom jazyku :D ) zrozumitelnom jazyku, je predsa len o inom.
Martino2_ce4you (42)|3.12.2006 00:50
Používám Operu 8.6 , tehle prohlížeč je neporovantelně lepší než zabudovaný IE. Někdo ještě preferuje Netfront,taky jsem si ho zkusil,ale Opera se mi zdá lepší.
Matrix44 (134)|3.12.2006 00:57
Opera 8.6 je free, alebo platena ?

Dik,
Matrix44
Martino2_ce4you (42)|3.12.2006 01:00
Free není, je to placený program. Free není ani Opera ani Netfront.
ElSoft (1244)|3.12.2006 01:04
placená, nicméně si můžeš stáhnout 30 denní trial zde
o programu Opera 8.6 pokračujte prosím zde
Matrix44 (134)|3.12.2006 01:30
[QUOTE="Martino2"]Free není, je to placený program. Free není ani Opera ani Netfront.[/QUOTE]
dik uz som to zistil, este taka malickost, nemol by si mi popisat ako sa instaluje ? Este som neistaloval ziaden program, len som prenasal dokumenty a hudbu.

Dik,
Matrix44
ElSoft (1244)|3.12.2006 08:10
doporučuji přečíst článek: Jak instalovat nové aplikace?
Matrix44 (134)|3.12.2006 09:40
Dakujem za odkaz na clanok, uz som si ho aj prestudoval.

Este by ma zaujimalo, ako som sa uz pytal vyssie, na Cestinu od SunnySoftu vo verzii PRO 9.1, ako je to zo spomalenim systemu ? Aj pri tejto poslednej verzii je to take zle ?

Dik,
Matrix44

P.S.: toto je 1x co pisem nieco na TyTN-e :)
colin_ce4you (28)|25.12.2006 15:28
Zdravim vsetkych . Som od vcera stastnym majitelom T-Mobile MDA Vario II ( on ze HTC TyTN ) . Skusam sa pripojit so svvojim TyTN-om cez WiFi na internet ale sa mi nedari . Mam doma aDSL router Draytek 2600 VGST, ktory ma aj WiFi . V routri som nastavil pristup cez MAC adresu . Spojenie Router- TyTN sa tvari ze nabehne , na TyTN sila signalu na maxime . Pri kontrole pristupu v routri sa objavi MAC TyTn-a a naopak v TyTN-ovi sa objavi MAC routra . Avsak ked zaleziem na Internet Explorer a zadam tam url tak sa nic nedeje . Firewal v oknach ( Win XP Pro SP2 ) vypnuty . Co robim zle , alebo kde je pes zakopany ? Prosim o radu .

P.S. Notebook mi bezi cez ten router a jeho WiFi uplne v pohode .