Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Adobe Acrobat - menší problém při otevírání souborů

Viktor Čistič (117)|30.11.2006 23:55
Zdar, mám menší problém. Nainstaloval jsem Adobe Acrobat, protože si myslím, že je o mnoho lepší než ClearValue. Nicméně soubory .pdf se mi otevřou pouze pokud je spouštím přímo z aplikace Acrobat. Pokud na ten soubor tapnu v libovolném průzkumníku, vždy se spustí v aplikaci ClearValue. V registrech je soubor .pdf přiřazen Acrobatu (dokonce i ikonky .pdf souborů se změnily na Acrobat), ale primárí aplikace prostě zůstává ClearValue. Nevíte jak to změnit?
Viktor Čistič (117)|2.12.2006 15:16
No nic, zkrátka pomož si sám ...:)

Problém byl v tom, že instalace Acrobata změnila pouze jednu část registru. A sice tuto:

HKEY_CLASSES_ROOT\pdffile\shell\open\command\Defau lt = WTCVPDFV.exe "%1"
na
“\Storage Card\Program Files\Adobe\Acrobat 2.0\Reader\AcroRd32.exe” “%1”

Ještě zbývá upravit tu druhou a sice takto:

HKEY_CLASSES_ROOT\pdffile\shell\opendoc\command\De fault = WTCVPDFV.exe "%1"
na
“\Storage Card\Program Files\Adobe\Acrobat 2.0\Reader\AcroRd32.exe” “%1”

Pozn. Pokud je Acrobat nainstalovaný ve vnitřní paměti PDA, pak je samozřejmě nutné zadat odpovídající cestu
mamoulian (14)|8.10.2007 12:21
Mám jiný prob.Nastavil jsem rehistry,ale po kliknutí n pdf soubor se mi spustí acrobat a hned spadne
Viktor Čistič (117)|9.10.2007 16:21
Tak přesně to se mi stalo taky a pomohlo až nainstalování Acrobata na pam.kartu (+ zadání odpovídající cesty do registru,samozřejmě).Dokonce jsem někde četl,že to museli udělat naopak,čili z pam.karty přeinstalovat do paměti zařízení.Tak to zkus...
mamoulian (14)|10.10.2007 07:30
Diky.
Mam ho na karte.Dela to jen 2ka 1ka chodi normalne