Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A2DP wireless stereo aktivní i po restartu zařízení/zapnutí sluchátek

Danthez (98)|28.11.2006 23:00
Zdravím,
dá se nějak nastavit (i pomoci ext. softu), aby se stereo bluetooth sluchátka aktivovaly i po přerušení komunikace mezi sluchátky a HTC Universalem? Podobně, jak se automaticky nastaví handsfree, kdy jej stačí jen zapnout a všechny hovory se do něj přesměrují.

Musím vždy najet do seting - conection - Bluetooth - Devices, (nebo zkrátit přes Comm Manager) podržet na sluchátkách stylus a zvolit wireless stereo. Což je dost zdlouhavý proces. Nebo alespoň, kdyby se dal vytvořit zástupce, který by takto sluchátka nastavil.

Nevíte někdo jestli to vůbec jde?
WoodyIS (20)|29.11.2006 08:39
Ja mam taky BSH-100, ale s HTC TyTN a tam sem zjisitl, ze kdyz zapnu sluchatka, staci pak na nich stisknout (a trochu podrzet) play/pause tlacitko a pockat par vterin. Tim se mi na telefonu objevi ikonka noticky ve sluchatkach (aktivni A2dp) a kdyz mam pauznuty Media Player (trebas jen na pozadi), pokracuje se v prehravani. Pokud sem to tlacitko stisknul a treba nemel na TyTNu aktivni BT a tim se to logicky nemohlo propojit, nemuzu pak bez vypnuti a zase zapnuti sluchatek tenhle zpusob pouzit. Na to tlacitko to pak proste uz nereaguje. Teda alespon s orig. rom. Ted mam novejsi, tak uvidim, ale spis je to vlastnost sluchatek.
Danthez (98)|29.11.2006 11:58
Já mám Logitech Mobile Stereo Headset HS200, zapoměl jsem si to změnit v popisu. Anycomy jsem poslal na reklamaci a po měsíci jsem jim zavolal ať mi vrátí peníze.
Zkoušel jsem různě kombinovat tlačítka, ale bezúspěšně. Asi to ty Logitechy takhle neumí.
Mashe (622)|29.11.2006 12:18
[QUOTE="WoodyIS"]Ja mam taky BSH-100, ale s HTC TyTN a ....[/QUOTE]

a funguje ti v pohode? bez pauz a zaseku???
WoodyIS (20)|29.11.2006 12:39
Velmi zridka vypadne zvuk tak na 1-3 sec. Nevysledoval sem kdy nebo proc. Vetsinou je to na zacatku prehravani a pak uz to jede treba hodinu ok. Telefon mam v kapse u kalhot, takze kousek od sluchatek :)
Mashe (622)|29.11.2006 12:40
ok dik

EDIT: co tam mas za ROMku?
WoodyIS (20)|29.11.2006 18:01
Mel sem dlouho original 1.18.... ted mam tu nejnovejsi od HTC 1.35...
JanAltman (162)|17.7.2007 10:02
Mam Plantronics Pulstar a UNI s WM6 ROM.
A2DP zvuk se mi STRASNE zasekava. Cim to je?
PhSnake (872)|17.7.2007 16:34
JanA.:napis presne aku mas romku, mne to dost robili motorky bt620s. na xda-dev (wiki) su nejake upravy registrov ktore to zlebsia(buffer....).Neviem ako plantronicsy ale motorka ma vlastny fw. ktory sa da updatnut. skus najst na nete. to moze pomoct.